Forum OSKKO - wątek

TEMAT: POMÓŻCIE -PRZEKAZANIE MAJĄTKU SZKOŁY
strony: [ 1 ]
Marta K01-07-2003 22:21:45   [#01]

Mam prosbę, odwołano moja dyrektorkę naczelną, mnie powierzono pełnienie obowiązków dyrektora na okres 3 miesięcy, w międzyczasie wygrałam konkurs i czekam na powierzenie funkcji dyrektora i teraz....

chcę przeprowadzić przekazanie gabinetu, pieczątek, dokumentacji z gabinetu oraz innych rzeczy i materiałów i to myslę zrobic w formie protokolarnej. Ale co z majątkiem szkoły, dokumentacją, aktami personalnymi, budynkami, księgowością, środkami trwałymi itp. Czy czekać do chwili powierzenia przez organ stanowiska dyrektora i dopiero wtedy dalej działać i jak??? czy od razu, w chwili przekazywania gabinetu (póki co jeszcze jako p.o.) rozpocząć procedurę?? Mam to zrobic sama, wnioskować do organu o powołanie komisji czy jeszcze inaczej????

POdpowiedzcie, bo zgłupiałam od czytania i szukania w przepisach??

Pozdrawiam, Marta

Ewa z Rz02-07-2003 07:41:38   [#02]

szkołe i stanowisko powierza ci organ

Zatem to on powinien przejąć szkołę od poprzedniego dyrka i przekazac tobie, może zrobiś to jednocześnie.

Nie powinno się to odbyc bez inwentaryzacji (dla twojego dobra).

Jeśli organ poniech tej procedury, to powinnaś sama sporządzić odpowiedni dokument i przesłac go do organu, który jeśli nie zgłosi zastrzerzeń, automatycznie zgadza się na to, że stan obecny jest taki jak napisałaś. Nie obchodzi ciebie rozliczenie się organu z poprzednim dyrkiem.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]