Forum OSKKO - wątek

TEMAT: BIP praktycznie
strony: [ 1 ]
fredi30-06-2003 18:44:56   [#01]

co praktycznie robicie w tej sprawie?

fredi30-06-2003 18:45:50   [#02]

NAZWA  PODMIOTU UDOSTĘPNIAJĄCEGO STRONĘ  BIP

ul. ...........................

xx-xxx  nazwa miejscowości

tel./fax (xx) xx-xxxx-xx-xx

 

 

 


Stanowisko – kierownika podmiotu                                             data i miejsce wystawienia

występującego o podłączenie do portalu

 

 

BIP – OŚWIADCZENIE

kierownik podmiotu

imię i nazwisko

 


imię i nazwisko

nazwa podmiotu

................................................................... - ......................................................... na podstawie ustawy z dn. 6 września 2001 o dostępie do informacji publicznej (art.4 ust. 1 i 2 ustawy) wyznacza pracownika z ..................................................................................... :

- p. ........................................... e-mail: ........................................@...........................................,
tel. (0-....) ..............................  fax. (0-.....) ...................................

Pracownik ten będzie odpowiedzialny za przekazywanie ministrowi właściwemu do spraw administracji publicznej informacji niezbędnych do zamieszczenia na stronie głównej Biuletynu oraz powiadamianie tego Ministra o zmianach w treści tych informacji, dokonywanie zmian treści informacji publicznych udostępnianych na podmiotowej stronie Biuletynu (po otrzymaniu wewnętrznego hasła i identyfikatora). Pracownik, o którym mowa prowadzi dziennik, w którym odnotowuje zmiany w treści informacji publicznych udostępnianych w Biuletynie oraz próby dokonywania takich zmian przez osoby nieuprawnione.

www.adrespodmiotowy strony BIP.                               e-mail- administratora:  ......…....... @...............

 

 

                                                                                                          Podpis Kierownika Podmiotu

 

to z MSWIA

Basik01-07-2003 12:30:57   [#03]
Tymczasem stoimy, ole organ prowadzący ciągle mnie wzywa na podpisanie umowy, a ja nie mam czasu.
Krystyna Za01-07-2003 19:06:18   [#04]
MENiS juz ma BIP !
fredi01-07-2003 20:56:11   [#05]
zauważyłem
Marek z Rzeszowa01-07-2003 21:21:07   [#06]

Właśnie wysłałem do Organu swoje dane, statut, strukurę organizacyjną, regulamin, budżet itp.

Resztą zajmują się Oni.

Marek

Krystyna Za01-07-2003 22:04:27   [#07]

Ja dałam dopiero statut ZSP do organa

Regulaminu jeszcze nie uaktualniłam, pewnie muszę zebrać się do pracy bo mi nie darują!

Marek Pleśniar04-07-2003 19:35:27   [#08]

BIP według MENiS:-)

  • Konsekwentna i życzliwa w działaniu, uparta optymistka, ceni prawdomówność, mądrość i uczciwość. Obca jest jej nienawiść i polityczna obłuda. Interesuje się również: literaturą, filozofią, teatrem i malarstwem. Lubi piesze wędrówki.
  • Jego hobby to turystyka górska i opowiadanie dowcipów.

Tak tam się czepiam;-)

beera04-07-2003 19:45:40   [#09]

przepraszam...

..ale musze sie oddalić w zwiazku z potrzeba slowa!!!!!!!!
Marek Pleśniar04-07-2003 19:48:48   [#10]

a ja zgłaszam reklamację

brak znaku Zodiaku;-)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]