Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Dziwny ten post, jak czasem i świat...;-)
strony: [ 1 ]
Renata26-06-2003 16:29:14   [#01]

Piszę i czytam Was tu od dłuższego czasu. Nie będę wspominać już tych pierwszych postów, bo pokryte są paroma centymetrami kurzu...;)

Ważne dla mnie, że znamy się z tego miejsca... Cieszę się, że z niektórymi mam okazję spotykać się i to dość często, a są i tacy których widziałam tylko raz.:-)

Z niektórymi znów...no właśnie...

Piszę dziś z taką nutką nieśmiałości... W ogóle mam to w naturze, ale dziś chyba wyjątkowo... Czasem świat wydaje mi się ciut dziwny, ale może nie tylko mnie;-)

Wspólnie z Markiem zaprosiłam mojego Dyrektora tu na forum OSKKO, do naszych dyskusji. I najważniejsze - jest już wśród nas.:-)

Cieszę się bardzo z tego faktu i jednocześnie czuję się trochę inaczej... Nie wiem... mam mówić - Dyrektorze - jak w szkole, czy też zwyczajnie Jarku... Przyznam, że trochę mnie to peszy. Pewnie mi to przejdzie, ale chciałam podzielić się z Wami tą cząstką siebie...

Mimo tego dziwnego mojego samopoczucia cieszę się bardzo, że jest tu z nami. Oby takich dyrektorów było jak najwięcej:-)

Renata

Karolina26-06-2003 17:55:35   [#02]

:-) Oby było..ufam, że kiedyś i moi dołączą... :-)

Fajnie, witam Jarku! :-)

Jan z T26-06-2003 19:14:15   [#03]

Zaraz

Czy jest taka sentencja: "Jak do swojego grona pozyskałeś Renatę - to nie masz wyjścia i musisz być wspaniałym szefem"
Nie ma?
Od dzisiaj jest!
:-)))

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]