Forum OSKKO - wątek

TEMAT: A my skończyliśmy dziś!
strony: [ 1 ]
Maryśka220-06-2003 12:40:22   [#01]
I właściwie nie wiem, dlaczego brakuje mi entuzjazmu. Świadectwa rozdane, kwiaty w drugą stronę..., no i powinniśmy sie cieszyć. A ja czuję się zmęczona. Może ktoś ma lepszy nastrój? Podzielcie się radością i energią!!! :-(
Jacek20-06-2003 12:48:17   [#02]

My tez skończyliśmy dziś. Jestem jednak pełen optymizmu i radości. Gorzej był tuż przed zakończeniem by wszystkiego dopilnować. Teraz to już mineło i wszystko o.k. Pracy i tak nie kończę bo czekam na na komisje moich 7 kandydatów na mianowanego i 2 na kontraktowego a jeszcze nabór do gimnazjum i dopiero wakacje.

Optymizmem napawa też fakt, że trochę ciszy będzie przez te dni bez nauczycieli i dzieciaków w szkole :))))))

Maryśka220-06-2003 13:13:53   [#03]

dzięki za słowo otuchy!!!

Na razie tylko jeden optymistycznie nastawiony gość, ale cóż , dobre i to. Domyślam się, że najwięksi entuzjaści wyjechali lub zbierają się na zjazd. Szerokiej drogi i słoneczka!!!
Elusia20-06-2003 17:24:10   [#04]

Jacku

"bez nauczycieli" - masz głośne grono?:-)))
ESKA20-06-2003 21:57:42   [#05]

beztroski wieczór

po tym maratonie.jakie to cudowne uczucie,jutro budzikom śmierć,dziś tez nie trzeba kontrolować zegara. Ja jestem bardzo szczęśliwa.Co by nie mówił słowo "wakacje" ma swoją magiczną moc.POzdrawiam wszystkich miłego nicnierobienia-tak dla relaksu. No chyba że pogaduchy na forum to co innego.Całusy..

stan20-06-2003 22:53:33   [#06]
My też dziś.
I mam jutro pierwszy i ostatni dzień wakacji, bo od niedzieli zaczynam "akcję letnią".
:-)
Pozdrawiam
stan

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]