Forum OSKKO - wątek

TEMAT: mogę niepoważnie?
strony: [ 1 ]
Marek Pleśniar17-06-2003 11:35:25   [#01]

(nie mogłem się powstrzymac:-)

jedna pani przedszkolanka napisała takie:

Igor lat 5 mój ulubieniec podaje mi rysunek i mówi
Igor-proszę to dla pani dziecka
Ja-ale ja nie mam dziecka
Igor-po namyśle-jak to pani nie ma dziecka??przecież przyjeżdza po panią jakiś chłopak samochodem to co wy mieszkacie razem i nie macie dziecka?to pani w kombinacie mieszka może jeszcze na koci ogon?
Ja-po pierwsze to się mowi w konkubinacie i na kocią łapę a nie ogon i to jest takie powiedzenie a poza tym skąd ty znasz takie trudne słowa?
Igor-przeczytałem w gazecie
Ja-ale pięcioletnie dzieci nie umieją jeszcze tak dobrze czytać niektóre wogóle nie umieją
Igor- a może ja umiem? A czy mnie ktoś wogóle pytał czy umiem?
nikt mnie nie pytał a ja umiem tylko się nie wychylam

ewa17-06-2003 12:18:59   [#02]
:-)))))
Jan z T17-06-2003 13:21:56   [#03]

;-)))))))))))))))))))))))

Dobre:-)))
Na tym tle kostrukcję, chyba aktualną -  zbuduję;-))))))
Zlot blisko - to pierwsze.
Marek pisze o "kombinatach" i ... przepraszam, ale to powtórzenie jedynie  użytych przez Niego słów - o "ogonach" - to drugie.
Na sąsiadującym wątku Asia chce nie dość, że AKTU!!!! - to jeszcze wzorcowego i kontraktowego - to trzecie.
"AKT" ma być przesłany - jak to zrobić???
Trzeba koniecznie zapytać Igora...
Ja trochę "Aktów" przerabiałem;-)))

No nie!!! - zapędziłem się ;-)
"Widziałem" miało być - też nie???
Pokazano mi???
Z tego wszystkiego najbardziej elegancko zabrzmi, że NIE PODGLĄDAŁEM...

Marek Pleśniar17-06-2003 13:37:58   [#04]
Janie - akt najlepiej wstaw do wymiany plików;-)
Jan z T17-06-2003 14:23:48   [#05]

Ten znowu swoje ;-)

Zaczął i ... kontynuuje udając, że to niby nie On jest sprawcą "skojarzeń"...
Cały przecież problem ujawniłem moim zatroskaniem o elektroniczną realizację ... już sam nie wiem czego... 
Ale wiem, że to bardzo fajne...
Ta realizacja naturalnie ;-)))

Anka L17-06-2003 14:27:05   [#06]

Janie

Naturalnie naturalna realizacja ;-)
grajko17-06-2003 18:19:47   [#07]

Marku możesz.

I niech z poważnego, dużego FORUM zrobi się mała "Przyjaciółka"
bogna17-06-2003 18:53:14   [#08]

Grajko

to fantastycznie, że pozwoliłeś Markowi ;-)

Na pewno strasznie go gryzło to, że napisał coś na forum bez wcześniejszej akceptacji z twojej strony;-)

grajko17-06-2003 19:15:37   [#09]

bogna

ugryź jeszcze raz. Wirtualnie nie boli.
fredi17-06-2003 19:17:01   [#10]
OSKKO zbiera sie na naradę. Bedą wykluczenia?????????????
Gusia17-06-2003 19:27:56   [#11]

hehehe

Heheh najlepsze było kombinat :)

A tak przy okazji to jest to najlepsze forum do jakiego miałam przyjemność przystąpić. Człek nie zostanie bez odpowiedzi. No ale przecież tu sami profesjonaliści. :)

Pozdrowionko

Adaa17-06-2003 19:30:59   [#12]

grajko

wiem , wiem...że by się chciało mieć "ząb"
jak się nie ma własnego zazdrości się innym;-)
grajko17-06-2003 19:59:22   [#13]

Adaa

Ty to masz ząb,ale tak naprawdę chodzi o zęby. Zmień garnitur zębów - będą sztuczne - ale jaki fajny uśmiech.
grajko17-06-2003 20:06:26   [#14]

Fredi

W naszym cudownym kraju i naszych szczytnych organizacjach, działających za nasze pieniądze wszystko jest możliwe.

Sprostowanie - za Internt płacę sam.

Adaa17-06-2003 20:08:18   [#15]

to proszę Pana (grajka)

nie było za wysokich lotów;-)

życzę zębów:-)

grajko17-06-2003 20:21:39   [#16]

Bez nerwacji

Padam na kolana.
grajko17-06-2003 20:23:43   [#17]

Adaa

Tak wypaada?
fredi17-06-2003 20:52:40   [#18]
wypada?????????? ząb???????
grajko17-06-2003 21:25:45   [#19]

fredi

spadam, wypadam - nie sądzę bym spadając, wypadając stracił ząb.

Pa Adda, fredi. Bawcie się świetnie. Czekajcie na wybuch VULCANA.

Marek Pleśniar17-06-2003 22:16:43   [#20]

nie bardzo wiem co w takich sytuacjach powiedzieć, więc nie powiem nic takiego, czego być może się po mnie oczekuje. Ale powiem co innego:-) Zwłaszcze że podobno mi wolno.

Tu jest wirtualnie
ale.... jest problem:
czy jednak zarazem tu to nie jest realny świat? Przecież ja, Ty, Wy jestesmy prawdziwi? I naprawdę są słowa dobre i złe, zabawne, złośliwe, miłe. Tak samo sprawiają jakąś przyjemność, jakoś tam ranią, jakoś cieszą, bawią, dają satysfakcję gdy nam szczególnie dobrze wyszły lub psują resztę wieczoru.
Tak miało być? Czy kogokolwiek, jednego z Was ten wątek obecnie cieszy, bawi, sprawia mu przyjemność albo daje satysfakcję?

Podobno jak nie wiesz jak się zachować, zachowaj się przyzwoicie. Zastosuję się do tego:

Pozwól że się przedstawię. To nie jest "nick" to u góry. Nazywam się Marek Pleśniar. Mieszkam w Olsztynie. Naprawdę istnieję.  I to jest moje prawdziwe nazwisko.

A Ty?

grajko17-06-2003 22:31:59   [#21]

Marku

Pozwól że się przedstawię. Nazywam się Andrzej Grajko. Mieszkam w Słupcu. Naprawdę istnieję. Było bardzo miło.
beera17-06-2003 22:57:44   [#22]

poniewaz jestem rozluźniona

rozbawił mnie ten spór :-)

I co?

grajko, za każdym razem gdy ktos nie będzie się bawił tak jak ty chcesz, zeby się bawił , będziesz walił łopatką w łeb i pisał "BAW SIĘ TAK, JAK JA UWAŻAM, ŻE POWINIENES SIĘ BAWIĆ"?

Wrzuć na luz, wtedy się zyskuje troche paliwa na dalszą, szybszą jazdę ( gdy spalanie większe ;-)

A wy misie..spoko :-)Poczytajcie Gusię :-)))

( swoja drogą- pozdrawiam Gusiu :-)))

Gusia18-06-2003 06:21:50   [#23]

oooooops, przepraszam że się nie przedstawiłam...

Przepraszam, że nie przedstawiłam się od razu, ale ostatnio jestem trochę zakręcona. A to dlatego, że będę podejmować 3 rok pracy w szkole i znowu nie "zaliczę" stażu ponieważ nie ma dla mnie godzin. :(

No nic, wracam do przedstawiania.

Agnieszka Malinka (to moje nazwisko - po mężu), uczę w szkole dopiero 2 lata (technika i informatyka), aczkolwiek bardzo polubiłam to zajęcie. Brakuje mi kontaktów międzyludzkich, więc pewnie dlatego siedzę na internecie (oczywiście pod kontrolą, bo miesięcznie mam 30 godzin hehe). Mieszkam w Sławkowie (południe Polski) i coby się tak bardzo nie nudzić mam niedużą działeczkę, by przy mojej "marnej" pensji (5,5/18 etatu) kupić jeszcze cosik dzieciakom. Ale generalnie nie narzekam...

Pozdrawiam wszystkich...

Aha... Dobrze, że to jest forum, bo strasznie lubię gadać... a niektórzy nie znoszą gaduł

pa

TereKlo18-06-2003 06:52:44   [#24]

Grajko - czy Słupiec to TEN koło Nowej Rudy/Kłodzka?

Kiedyś pytałam na Forum czy mogę Was czytać (pisać się obawiałam) - sprawiacie wrażenie, ze się wszyscy dobrze znacie.
Ktoś mnie zachęcił do pisania.... więc czasem się odezwę, ale głównie czytam.

Tu jest superowo!! i dobrze, że nie zawsze poważnie.
Cieszę się, że mogę skorzystać z rad doświadczonych,, chociaż sama w zawodzie od prawie 20 lat. Wiem, wiem - ludzie tak długo nie żyją :)))

Mam stałe łącze, ale lada dzień zmieniam pracę, miejsce zamieszkania i będę na 30/30 TPSA  - czytaj: rzadziej na Forum:(((((((
Pragnę wsparcia w związku ze wszystkimi ww manewrami (kurcze, mam trochę cykora przed zmianami, dobrze, że wakacje.) No i dlatego nie zapisałam się do Gilowic, a tak chciałam Was poznać w realu. Ale pewnie wszystko przede mną!!

Nazywam się Teresa Kloc i jestem z Bełchatowa. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów, bawcie się dobrze na złocie. Ja wypiję kawusię za Wasze zdrowie w moim zacisznym ogrodzie.
beera18-06-2003 07:51:10   [#25]

:-))

Witamy was :-)

Pewnie okazji do spotkan będzie jeszcze sto tysięcy :-)

TereKlo18-06-2003 07:56:41   [#26]

ale ze mnie gapa!

Pytam Grajka o Słupiec, a ślepota nie widzę, że się loguje z Tarnobrzega!!

Dobrze, że już wakacje....
Renata18-06-2003 09:12:29   [#27]

Teresko - ten ktoś musi być strasznie sympatyczny...;-)

Cieszę się niesamowicie, że tu jesteś.:-) A w przyszłości, może znów "wskoczysz" na sdi, a może i neostradę...:-)

odlotowych wakacji:-)) (u mnie za dwa dni;-))

TereKlo18-06-2003 09:33:44   [#28]

Renata

A pamiętasz kto mnie wspomagał na IV Forum?

Buziaczki ( rozdaję świadectwa z pół godziny) już prawie wakacyjne.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]