Forum OSKKO - wątek

TEMAT: kapital poczatkowy
strony: [ 1 ]
Tadek13-06-2003 09:24:26   [#01]

Mam pytanie zwiazane z kapitalem poczatkowym.

1. czy na druku Rp6 lub zaswiadczeniu dyrektora o pracy piszemy wszystkie L4 od 15 XI 1991 r,

2. prosze o inne uwagi

Basik13-06-2003 09:31:39   [#02]
Wszystkie - tak jak powiedziałeś - od 1991r.
Golka2413-06-2003 19:59:24   [#03]
Chyba raczej na druku Rp-7?
ElaM13-06-2003 20:48:20   [#04]
Mam problem. Przez trzy lata pracowałam w jednej szkole, potem (w 91r.)przeszłam za porozumieniem stron do drugiej, gdzie nadal pracuję. Z tej pierwszej otrzymałam Rp7, ale nie chcą mi wydac świadectwa pracy(!). Czy maja rację twierdząc, że w obecnej szkole takie świadectwo powinnam otrzymać? Juz zaczyna mnie to wkurzać. Błagam pomóżcie.
Ewa z Rz14-06-2003 05:59:35   [#05]

mają rację.

Świadectwo pracy za cały okres wyda Ci szkoła, w której teraz pracujesz w momencie zakończenia stosunku pracy.

Ale...

Na tym forum są osoby uważające inaczej... Przeczytaj w katalogu forum, lub przy pomocy wyszukiwarki poprzednie dyskusje na ten temat.

Adaa15-06-2003 20:09:22   [#06]

"przeszłam za porozumieniem stron" - oznacza rozwiazanie umowy o prace za porozumieniem stron, czy przeniesienie za zgodą nauczyciela?

od stycznia 2003 roku zmieniły sie troche zasady wydawania swiadectw pracy, pracodawca, który nawiazuje z pracownikiem kolejna umowe o pracę (po wygasnięciu lub rozwiazaniu poprzedniej), nie musi juz wystawiac swiadectwa pracy , chyba ,ze pracownik tego zażąda. Przyjete rozwiazanie uwalnia pracodawcę od zbędnych czynnośći w sytuacji, gdy z tym samym pracownikiem zawiera kolejną umowę.

własnie zapis o tym ,ze pracownik może zażądac wydania swiadectwa pracy w wymienionych sytuacjach uznałabym za podstawę do wydania go, równiez w przypadku przeniesienia

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]