Forum OSKKO - wątek

TEMAT: awans podpisy
strony: [ 1 ]
fredi11-06-2003 10:52:40   [#01]
Czy dyrektor podpisuje sprawozdanie złozone przez nauczyciela.?
Jacek11-06-2003 10:55:47   [#02]
wydaje mi się, że wystarczy pieczęć wpłynęło dnia i podpis osoby upowaźnionej niekoniecznie dyrektora
fredi11-06-2003 11:06:59   [#03]
tak tylko zainteresowana osoba twierdzi, ze na jej sprawozdaniu powinienem potwierdzić realizację tego co ona napisała.
Jacek11-06-2003 12:55:18   [#04]
ja ujmuję stwierdzenie, że złożyła sprawozdanie w ocenie pracy za okres stażu natomiast na samym sprawozdaniu, które trafia do mnie pieczęć "wpłynęło dnia", wieć potwierdzenie, że dostałem sprawozdanie jest.
Leszek11-06-2003 17:15:33   [#05]

Popieram Jacka,

Natomiast odniesieniem się dyrektora do sprawozdania jest ocena dorobku za okres stażu.

Pozdrawiam

fredi11-06-2003 17:51:06   [#06]
Tez tak sądzę, ale próbowano mi tłumaczyć wersję podaną wyzej.
ESKA11-06-2003 21:49:18   [#07]

Potwierdza, co nauczyciel zrobił

dyrektor w teczce nauczyciela, a nie na sprawozdaniu. Do sprawozdania ustosunkowuje się Oceną dorobku za okres stażu
Jacek12-06-2003 08:20:16   [#08]

No tak ...

niby wszystko jasne ale wczoraj przyszła do mnie nauczycielka, która złożyła dokumenty w gminie na mianowanego i powiedziano jej żebym podpisał pod sprawozdaniem, że "Potwierdzam realizację działań ujętych w sprawozdaniu". Mimo, że ocena dorobku, którą otrzymała odnosiła sie w uzasadnieniu do sprawozdania ale chcą czarno na białym, więc cóż robić napisałem.
Tadek12-06-2003 09:15:54   [#09]

nie

Mialem podobny przepadek, N twiedzila ze mam podpisac sie pod sprawozdaniem  i nie tylko "tak jej mowili" odmowilem uzasadniajac ze wystawilem ocene i tam sie odnioslem do sprawozdania.  Nauczycielka otrzymala awans na nauczyciela dyplomowanego. Zaden dokument prawny nie obliguje dyrektora do tego.
fredi12-06-2003 09:47:34   [#10]
Brawo Tadek
Tomek11312-06-2003 20:19:46   [#11]

... to zalezy od komisji. Znam przypadek kiedy 2 nauczycieli sklada dokumentacje - jednakowe pieczatki i podpisy dyrektor pod wszelkimi zaswiadczeniami itp - i jednej przeszlo a drugiej do zwrotu bo brakowalo wg komisji kilku pieczatek pod dokumentacja.

.. mialem tez rozmowe z osoba z komisji, ktora stwierdzila, ze nie potrzebne sa zaswiadczenia w stylu "Zaswiadcza sie, ze nauczycielka.... organizowala... przeprowadzila... itd w SP.. Gimnazjum itd to i to" a pod tym podpis i pieczatki dyra - bo - uwaza, ze jesli dyro podpisze sprawozdanie w ktorym nauczyciel wymienia co zrobil to juz nie sa potrzebne te durnowate kartki bo poswiadcza to wszystko wlasnie jednym podpisem i pieczatka na ostatniej stronie sprawozdania... i komisja ma mniej pracy z przekladaniem karteczek w segregatorze :-) W sumie ten pomysl jest niezly tylko kazdy i tak pisze zaswiadczenia (bo np moze sie zmieni dyrek w trakcie stazu:-) i nowy nie podpisze :-))

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]