Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Urlop okolicznosciowy- Akt zgonu w jezyku obcym WAŻNE
strony: [ 1 ][ 2 ]
beera08-06-2008 17:37:44   [#51]
przeczytaj wątek - odpowiedź już padła
bibidab08-06-2008 17:48:26   [#52]
:(((((( nie podejmuję cd.
beera08-06-2008 17:50:14   [#53]

nie zrozumiałam?

nie potrafisz znaleźć tej odpowiedzi?

wyszukac Ci?

bibidab08-06-2008 17:59:05   [#54]
asiu, dziękuję za zainteresowanie, moją intencją było rozładowanie napięcia na wątku:)) to ja chyba Ciebie źle zrozumialam :)) pozdrawiam
beera08-06-2008 18:01:54   [#55]

najlepszym sposobem na rozładowanie napięcia wątku, jest pozwolenie mu spaść, gdy spór przebrzmiał.

Sadziłam, ze skoro go podnosicie, to potrzebujecie raczej rozmwoy o merytoryce.

 

emilia09-06-2008 12:34:16   [#56]

Przepraszam, że znów podnoszę wątek do góry, ale przez te Wasze wywody chyba nikt nie dostrzegł mojego pytania.

Urlop okolicznościowy wykorzystywany przez pracownika zawsze musi być potwierdzany jakimś dokumentem (aktem ur. dziecka, aktrem zawarcia związku małż. dziecka, aktem zgonu itp.)?? Nie wystarczy oświadczenie pracownika? Podajcie dokładną pp to regulującą?


post został zmieniony: 09-06-2008 12:35:00
Janusz Pawłowski09-06-2008 13:51:51   [#57]

Przepraszam, że podnoszę wątek nie odpowiadając na pytanie Emilii, ale czuję nieprzepartą potrzebę zakrzyknięcia: "NO! NARESZCIE!"

Kilkuset (jeśli nie kilka tysięcy) użytkowników przez ponad 6 lat, ponad 30 tysięcy wątków, pół miliona postów - usilnie starało się wypracować formułę tego forum.
I nic ... ani w te, ani we wte ... beznadzieja ...
A tu wystarczy jedno świeże, nieskalane niczym spojrzenie - i już wszystko stało się jasne!
Mamy gotowy przepis!
Tyle lat ... tyle czasu ... a tu proszę - co świeża myśl to swieża!
Czas więc na zmiany!

Czy serwis samochodowy to to samo co forum samochodowe? Bo nie wiem gdzie jechać na przegląd.

Pewien obywatel wielkiego miasta napisał do wydzialu archtektury:
"Myślalem, że wybudowaliście tunel pod rzeką. Tunele przecież powinny być oświtlone w czasie dnia, żeby zapobiec wypadkom. A wy gasicie światła w dzień!"
Na to otrzymał następującą odpowiedź:
"Ma Pan całkowitą rację. Tunele powinny być oświetlone również w dzień. Ale my wybudowaliśmy most."

Do napisania tego postu skłonił mnie mail z oczekiwaniem odpowiedzi na konkretne pytanie - jak widać przekonanie, że forum OSKKO, to czysty serwis internetowy, gdzie się zadaje pytania i otrzymuje odpowiedzi (bo ktoś ma takie zadanie) - staje coraz powszechniejsze.
Nie twierdzę, że to dobrze, czy źle - stwierdzam tylko fakt i dzielę się ta obserwacją.
Szukałem w postach potwierdzenia tej tezy - i znalazłem w tym wątku właśnie.
 

Swoją drogą ... sięgnąłem pamięcią do stycznia (czy lutego) 2002 roku, gdy zabrałem się za pisanie pierwszej wersji tego forum. I się zawstydziłem swojej małości.
No bo ... myśmy to forum, wespół z Wojtkiem (ale nie Tańskim), pisali, żeby ponad setka poznanych w internecie i zaprzyjaźnonych przez zlot osób, miała gdzie pogadać i zaprzyjaźnić się - przy okazji rozwiewając jakieś swoje wątpliwości.
No .. takie tam bez polotu pobudki ...

A tu czytam: "serwis ten powstał na potrzeby kierowników oświatowych, którzy mieli sobie pomagać w kwestiach dotyczących prawnych zachowań w stosunku do pracowników oraz samej działalności placówki"
Ja pierniczę ... ale ze mnie wizjoner normalnie ... se to zapiszę aż, żeby cytować dzieciom.
:-)))

dyrlo09-06-2008 14:10:39   [#58]

A ty te wszystkie wątki czytasz? No to gratuluję bo jak mnie ze 2 dni nie ma to  mowy nie ma żeby to wszystko przeczytać :)

Janusz Pawłowski09-06-2008 14:30:37   [#59]
Jasne - zawsze rano przeglądam sobie ostatnich 25 tysięcy wątków, bo a nuż coś przeoczyłem wcześniej. :-)
dyrlo09-06-2008 15:04:58   [#60]
hihihi... nic dodać nic ująć :)))
hania09-06-2008 18:08:00   [#61]
Janusz :-)))
pozdrowienia przy okazji od "haniogieniów"
szkoda, że cię na zlocie nie było:-((

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ][ 2 ]