Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Konkurs wiedzy
strony: [ 1 ]
Rycho02-06-2003 10:22:46   [#01]

na podstawie

http://info.onet.pl/726867,11,item.html

ogłaszam konkurs

odpowiedzcie:

który resort został jeszcze nie ubabrany w podobne sprawy?

Dla zwycięzcy nie przewiduje się żadnej nagrody (Odpowiedź łatwiejsza niż w audiotele)

Dopiero co (jeszcze trwa i sie rozwija) wypaliła afera jednego ministra Ł., teraz kolejna (minister również Ł.). Czyżby znowu nikt nie wiedział o co chodzi?

A jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o ...

beera02-06-2003 10:36:15   [#02]

widzisz..

..ale o tym, ze być może dyrektory kokosy kręcą na boku dzięki braniu łapówek od wydawnictw to MENIS wie i przeciwdziala..

 

Za to co się dzieje zapłacimy wszyscy- nie tylko podatniczą kasą ale, co gorsze, dośc prawdopodobnym rezultatem kolejnych wyborów...

Marek Pleśniar02-06-2003 15:13:25   [#03]
no tak, ale właściwie o jakich komputerach mowa? Tzn jakie są fakty co do ich stanu? I  czy aż wymiany wymagają te kompy? Nie ma tu jakiejś przesady?
Rycho02-06-2003 15:34:50   [#04]

nie wiem

przeczytałem tą informację i na kanwie ostatnich wydarzeń z min Ł. i bojownikami z młodzieżówki oraz wcześniejszych informacji o różnych takich sprawkach tak sobie napisałem. Skoro juz ludzie z ministerstwa mówią, że coś jest nie tak, to znaczy, że nie jest dobrze.

A mnie jakoś nie bardzo chce się wierzyć, że jest inaczej.

Patrząc tak na całokształt naszej codzienności taki konkurs sobie ogłosiłem.

Przykre to i już wcale nie śmieszne .....

janzg02-06-2003 16:12:20   [#05]

Rychu

czy Twoje kontakty z mediami, są wyłącznie pozytywne. Na podstawie notki prasowej a przecież media żywią się sensacją, nie wydawałbym jednoznacznych sądów. Sam niejednokrotnie czytając swoje wypowiedzi w gazetach wpadałem w ździwienie. Tam gdzie w grę wchodzi duża KASA zawsze będzie pokusa przekrętu, chociaż nie zawsze będzie przekręt.

Firmy konkurencyjne niezadowolone z roztrzygnięć np. przetargów mogą je oprotestowywać albo po przegranej "podpowiadać" prasie tematy. Z krótkiej notatki moim zdaniem nic nie wynika. W tym zakresie podoba mi się Dekalog rozumu Andrzeja Grzegorczyka z Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk

      1. Nie będziesz klaskał

2. Nie będziesz gwizdał

3. Słuchaj treści, a nie tonu wypowiedzi

4. Walcz z argumentem, a nie z człowiekiem

5. Nie kadź drugiemu ani sobie samemu

6. Nie dowierzaj drugiemu, tak jak i sobie samemu

7. Szukaj tego, co istotne

8. Staraj się zbudować coś lepszego, a nie szukać kozłów ofiarnych

9. Nie uogólniaj zbyt pochopnie

10. Nie używaj przysłów, są zwykle głupotą narodów.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]