Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Konferencja w Olsztynie, 16 maja 2003
strony: [ 1 ]
Marek Pleśniar18-05-2003 18:35:06   [#01]

W witrynie OSKKO jest już relacja z konferencji Wykorzystanie technologii informacyjnej w edukacji specjalnej.

Zorganizował ją nasz Grzegorz:-) z forum wraz panią Danutą Śliwą, prezesem PTPS, oddział w Olsztynie. Miałem więc okazję by poobserwować go w akcji i niniejszym chciałbym Grzegorzu złozyć wyrazy podziwu i niekłamanego szacunku dla Twojej pracy. Wszystko to społecznie - w Radzie Rodziców. Co tu kryć, mi to zaimponowało:-)

Były tez nasze: Karolina i Renata:-), czyli prelegentki. Miło je było zobaczyć w Olsztynie.

Renata przedstawiła na konferencji temat: "Formy pomocy terapeutycznej dzieciom niepełnosprawnym z wykorzystaniem TI" 

a Karolina swój referat "Prawo do inteligencji" oraz wystąpienie z Bożeną Bejnar-Sławow (Filadelfia, USA) - "Zastosowanie programów komputerowych w rozwoju inteligencji dziecka

Takie mamy dziewczyny!! A jak tańczą! :-)) - bo był też wieczorek.

słowem - impreza regularna.

Bardzo Wam dziekuję że mogłem to wszystko obejrzec (to znaczy grzegorza z rzadka bo za szybko się przemieszczał;-))). . i nie tylko

Reszta w relacji. No i może coś dopowiedzą nam uczestnicy.

Karolina18-05-2003 20:06:12   [#02]

Dopowiadam ;-)

Napisałam to już Markowi ale powiem głośno. Tak naprawdę to taki przepiękny łącznik mi się zrobił na tej konferencji.

Połącznie znajomych przy kawie z forum dzieci oraz forum OSKKO to tylko zewnętrzna wizytówka. Tak naprawdę to wszytsko ma o wiele głębsze znaczenie i to co powiedział oficjalnie Marek.

To taka platforma i dobrze zapowiadający się wspólny załążek. Prace w kierunku lepszego zarządzania szkołą - taką szkoła w której liczą się równie uczniowie o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Bardzo mnie to cieszy i serce rośnie.

Bardzo ważne było dla mnie pojawienie się tam Bozeny Bejnar Slawow  - terapeutki z Filadelfii, ponieważ to jeszcze bardziej przekonuje mnie, że można razem i że tak wiele nas wszystkich łączy.

Organizacja całości naprawdę nas zachwyciła i ja tu też chylę czoła przed Grzegorzem w pierwszym szeregu i oczywiście innych wspólorganizatorów.

Ubawilismy się przednio - co choć trochę pozwoliło nam zaczerpnąc i posmakować takiego bycia razem.

Olsztyn piekny :-) Ciastkarnie również i to, że tak blisko są apteki:-)

A dyrektor zaraz może w dziób dostać za te tańczące dziewczyny :-))

Marek Pleśniar18-05-2003 20:23:59   [#03]

taak, w dziób? A opowiedziec jaki napój zamówili wszyscy solidarnie nazajutrz w cukierni? (Ja tylko z tej solidarności oczywiście:-) Kluczem jest sąsiednia apteka;-)

Renata18-05-2003 20:34:56   [#04]

kurka... kawę wypomina..;-)))

Olsztyn.. to miłe wrażenia z całej konferencji. Grzegorza miałam okazję pierwszy raz dotknąć ;-) w dodatku z poczuciem jakbyśmy znali się od lat:-)
 
Dumna jestem z osób, które tak dobrze znam. Jesteście wspaniali.:-)
 
Mamy wszyscy tak zazębiające się dążenia, tak potrafimy drążyć je, wspierać się nawzajem. To coś szczególnego, coś co bardzo cieszy, buduje naszą codzienność, aczkolwiek każdy z nas w innym zakamarku Polski...
Grzegorz18-05-2003 22:32:59   [#05]

Marek!!!

Jutro widzę cię u mnie w domu na dywaniku! Masz mi wreszcie wytłumaczyć, dlaczego mi się nie otwiera wasza strona oskko i koniecznie wszystko naprawić! To już przestaje być zabawne!

:)))

Wciąż nie otwiera mi się strona oskko, więc nie mogę nic zobaczyć. :(((

Dawaj te zdjęcia tutaj, bo mnie skręca. Skoro są na oskko, to już żadna tajemnica. Albo mailem na priva, plizzzzzz.

Marek Pleśniar18-05-2003 22:42:58   [#06]

załatwiłem sobie:-))))

ok, zaraz wysyłam:-)

Grzegorz18-05-2003 22:58:56   [#07]

dzięki Marku ;)

Obejrzałem więc i... uff...

Myślałem, że z tego wieczorku będzie gorzej. :) Ale Marek - jak zwykle - ma klasę i wie, co może pokazać. :)

Marek Pleśniar18-05-2003 23:09:32   [#08]
:-))))))))))))
Karolina19-05-2003 14:09:14   [#09]

Grzegorz - to nam załatwiłeś..... teraz dopiero będą się domyślać.....co to był za napój..:-))

Zola19-05-2003 17:03:24   [#10]
my sie wcale nie domyslamy, my wiemy ;-)))

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]