Forum OSKKO - wątek

TEMAT: koncepcja na konkurs dyrektora,niekoniecznie szkoły
strony: [ 1 ]
Zola05-05-2003 23:04:45   [#01]
koleżanka ma ochote startować w konkursie na kierownika wydziału w UM - ja torche się dziwię ,ale przecie duża dziewczynka, no i prosiła mnie o pomoc a ja prosze was, może ktos spotkał sie koncepcjami na takie stanowisko, to nie musi byc konkretny wydział,chodzi jakby o wzór ,co taka koncepcja powinna zawierać, jaki powinien byc jej układ, zawsze to łatwiej mając taką bazę pisać
joszka06-05-2003 06:15:11   [#02]

kiedyś mawiano

że najważniejsze " na bazie i po linii"

Teraz to oczywiście

 MY w Unii

Ekologia

Public Relations

SWOT

A wszystko oczywiście na stronie formatu A-4

Dobrze jest zajrzeć do programu wyborczego miłościwie panującego szefa-program szefa programem narodu !!!!

benedu gda06-05-2003 07:52:39   [#03]

A na papierze koniecznie jeszcze róża jerychońska

Joszka?;-)

Ja wolę Dobrego Wojaka Szwejka - w formacie kieszonkowym. I podobną koncepcję na jednej kartce A-4, czyli 4 str. A-5. Sprawdzone (dwukrotnie). Z tego: 3 str. to statut placówki doskonalenia nauczycieli (13 par.) i jedna str. to akt założycielski.

Współczuję przepracowującym się po słodkim nicnierobieniu;-)

Marek Pleśniar06-05-2003 09:11:23   [#04]

:-)))))))))))

"ja troche się dziwię ,ale przecie duża dziewczynka"

niech włączy wojewódzką, gminna czy jaką tam macie koncepcję rozwoju oswiaty i przejrzy uchwały Zarządu Miasta dot oświaty

warto przytoczyć ich numery, sygnatury

a może prezentacja? http://ii1.ap.siedlce.pl/~florek/zsi/zsi_pliki/wyklady_pliki/10

a tak swoją drogą Zola to ona - ta koleżanka - będzie potem zasiadać w komisjach konkursowych placówek miejskich i pytac czy kandydaci samodzielnie napisali;-)

daj jej się wykazać.

Zola06-05-2003 16:50:32   [#05]

oj Marku i święte słowa

i chyba rzeczywiście dam się wykazać ;-))

dziekuję wszystkim za rady ,myslę,że to starczy żeby rozpocząć a pomysły musi mieć sama

Marek Pleśniar06-05-2003 18:02:09   [#06]
;-)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]