Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Plan rozwoju 2 in 1 czy 1 in 2
strony: [ 1 ]
Czesia04-05-2003 20:51:08   [#01]

Napisałam w 2000r plan rozwoju na 2 lata i 9 m.

Po dwóch latach szkołę moją przyłączyli do innej i nowy dyrektor polecił napisać nowy plan rozwoju (coś w rodzaju aneksu do starego).-pojawiły się w tym nowym niezrealizowane wcześniej oraz pewne nowe zadania.

Do dokumentacji dołączamy oba czy może nie? (nie znalazłam wzmianek na ten temat).

Z majowym pozdrowieniem

Czesia

Marek Pleśniar04-05-2003 21:16:39   [#02]
plan się modyfikuje - bo to plan otwarty. A jak wygląda ta modyfikacja - kwestia gustu i widzimisię organu zatwierdzającego - dyrektora.
Czesia04-05-2003 22:52:55   [#03]

Witaj Marku :-)))

...że się modyfikuje, to wiem, ale...

gdybym go tak modyfikowała (czytaj: pisała co roku nowy aneks). to wszystko to (te mdyfikacje - aneksy) wkładam do teczki "awansowej"?

(na "dyplomowanego").

Czyż tak?

I o tych modyfikacjach powinnam też napisać w sprawozdaniu dla komisji kwalifikacyjnej?

(z tym łączeniem szkół to tylko kłopoty :-)

violka05-05-2003 00:39:46   [#04]

jeśli to jest aneks to piszesz jedno sprawozdanie, w którym podajesz też przyczyny aneksowania planu

dołączasz też ten stary plan z naniesionymi zmianami lub oba jeśli równolegle realizujesz pewne zadania ze starego (a te których nie realizujesz tłumaczysz w sprawozdaniu ich dezaktualizacją w związku ze zmianą szkoły) oraz nowe zadania ujęte w aneksie

w każdym razie sprawozdanie jest jedno - plany mogą być dwa

Marek Pleśniar05-05-2003 01:18:57   [#05]

witaj Czesiu:-)

tak:-)

modyfikuj, dołączaj a potem to hurtem sprawozdawaj, chyba...

ze sie zmieniła szkoła. Wtedy dyrektor poprzedniej ocenia czastkowo za fragment planu zrealizowany u niego.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]