Forum OSKKO - wątek

TEMAT: jutro koniec naboru
strony: [ 1 ]
Gaba29-04-2003 19:07:08   [#01]

mam kilkuset chętnych na ok. 60 miejsc - część z tych kilkuset to zaświadczeniowcy, którzy złożyli dokumenty do 3 szkół i u mnie duplikat.

 

Rodzice stale informują, że dostali 3-5 (oryginałów) zaświadczeń o rejonizacji... i - klops.

 

do kiedy rodzice dzieci nierejonowych powinni opowiedzieć się, czy chcą rzeczywiście podjąć naukę w mojej szkole gimnazjalnej?

 

co mi radzicie, co powinnam zrobić - ksero musze przyjąć, a co dalej?

A przecież chętnie przyjmę dzieci z lekko gorszymi ocenami (mnie to zupełnie nie przeszkadza), ale chciałabym KIEDYŚ wiedzieć, że wola się ich już jakoś opowiedziała.

 

Mam wrażenie, że zapomniano o szkołach gimnzjalnych...

 

Co robić? Poradźcie proszę.

gaba

Mam dziwne takie jakieś przeświadczenie, że nie jest to nigdzie określone - wolę nauki mają potwierdzić przyszli licealiści, a przyszli gimnazjliści nie... obym się myliła...

Zola29-04-2003 23:51:22   [#02]
Gaba , nie wiem jak jest u gimnazjalistów ,ale to potwierdzenie woli przez licealistów (tak uważam) nie ma żadnej mocy prawnej i  nijak sie ma do rzeczywisych  chętnych do szkoły. Miałam takich,co potwierdzili i nie przyszli a dokumnety odebrali we wrzesniu i miałam takich,co nie ptwierdzili ,bo sie nigdzie nie doczytali ( choć w szkole były ogłoszenia wielkości tablicy lekcyjnej , a i radio i prasa trąbili)  a później płakali, grozili ,latali do UM i KO na skargę. Co przeżyłam to moje.
Gaba30-04-2003 04:27:33   [#03]

tego się Zolu m.in. obawiam.

Czytam to prawo - te koszmarne poprawki + czytelne zarządzenie naszej p. kurator i nidzie się nie moge doczytać. Teraz myslę na głos - w maju wypisze osoby, ktore nie moge być przyjęte ze wględu na nieprawidłową dokumentację, jest takich też z kilkunastu - nie chcą słuchać, co się do nich mówi, a potem jest niemiło (nieważne).

Myślę dalej... przecież nie mogę tego zostawić do sierpnia... aż se wolę pokażą... hmm! to ci pszatet.

Gaba01-05-2003 08:18:02   [#04]

skończył się nabór mam 300 osób na 60 miejsc z czego część może 20% to papiery kserowane.

studiuję teraz pownownie prawo szkolne i... nie wiem, co robić. A muszę sobie moje myslenie wykrystalizować. Może ktoś ma podobny problem.

 

gaba

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]