Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Ile mogę utworzyć grup fakultatywnych? Pilne
strony: [ 1 ]
Anka K27-04-2003 11:28:08   [#01]
Jutro idę konsultować projekt. Wiem z przecieków, że mój organ twierdzi, że np. gdy mam w klasie 32 uczniów i trzy godziny na fakultety, to nie mogę zrobić dwóch grup, gdyż wtedy wychodzi mi sześć godzin fakultetów. Całe wieki warunkiem utworzenia grupy fakultatywnej był wymóg co najmniej 15 osób na zajęciach. A teraz? Organ twierdzi, że nikt określił maksymalnej liczby uczniów w grupie, więc spokojnie można łączyć. Widzę, że mój organ zastosował tę samę zasadę do fakultetów, co do godzin dyrektorskich. Nie muszę Wam tłumaczyć, że zmniejsza mi się oferta grup fakultatywnych o połowę. Co mam robić?  Anka
benedu gda27-04-2003 12:16:15   [#02]

Fictio facultatis...

Fakultatywny oznacza: do wyboru, więc muszą być co najmniej dwa. Przekonaj organ kobiecym wdziękiem, bo ja jego rozumowanie sprowadziłbym do absurdu:-)
Anka K27-04-2003 12:22:52   [#03]
Organ twierdzi, że wybór jest, ponieważ mogę zrobić grupy międzyoddziałowe, ale co to za fakultet 36 osobowy?
Czesia27-04-2003 14:59:09   [#04]

> 36

W tym roku moja kolezanka miała na fakultecie ok... 80 osób.

A w tygodniu zaplanowano... 1 godz.tegoż fakultetu.

Wobec braku innych mozliwości,  podzieliła grupę na pół i wprowadziła dodatkowo 1 godzinę (bezpłatnie).

Trzeba było widziec jak dwoi się i troi, aby ich wszystkich przygotować do egzaminu.

Anka K27-04-2003 15:05:48   [#05]
O rany boskie!!! Mam nadzieję, że mój organ tego nie przeczyta. Jeśli przeczyta, to kto wie, może każe nam tworzyć grupy międzyszkolne i prowadzić fakultety na stadionie? Ale by były oszczędności. Anka

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]