Forum OSKKO - wątek

TEMAT: wyniki sprawdzianu
strony: [ 1 ]
Elusia26-04-2003 17:10:32   [#01]
OKE w Jaworznie juz rozsyła wyniki. Ale... W zeszłym roku zaświadczenia przyslali pocztą. Niestety, w tym roku muszę je sobie SAMA odebrać. Dla mnie to "wycieczka" na pół dnia. W innych OKE też tak jest czy tylko nasi tacy biedni?
Grażyna26-04-2003 23:05:48   [#02]
Dla mnie to też wyprawa na 3 godziny (do Jaworzna), kiedy byłam tam ostatnio zabłądziłam. Czułam się jakbym jeździła samochodem widmo, w którą uliczkę bym nie wjechała zawsze wyjeżdżałam w tym samym miejscu -po klkunastu minutach.
Grażyna26-04-2003 23:08:26   [#03]

:))

eee, nie jest tak źle, na stronie OKE Jaworzno piszą, że zaświadczenia będą do odebrania w punktach, w których składano sprawdziany. Elusia, to chyba miałaś bliżej niż do Jaworzna?
Anka K27-04-2003 14:32:14   [#04]
Racja, z tego komunikatu wynika, że nie trzeba jechać do Jaworzna, bowiem tam po prostu zaświadczeń nie będzie. Anka
Elusia27-04-2003 17:13:48   [#05]
Wiem, ale mój punkt to baaardzo daleko od mojej placówki. Ja nie zmotoryzowana. Aby dojechać - komunikacja miejska (niestety taxi za drogie). Mnie tylko zastanawia, czy to wygodnictwo czy oszczędności.
benedu gda29-04-2003 02:23:17   [#06]

średnio - bez szans na czerwony pasek

W dzisiejszej "Rz" można poczytać o wynikach w poszczególnych województwach. Najwyższy średni wynik w województwie: 29,5 pkt.

Wg starych kryteriów do świadectwa z paskiem: średnio, po reformie polska szkoła niczym szczególnym nie wyróżnia się?

Oczywiście na tę średnią zapracowali przede wszystkim ci uczniowie i ich nauczyciele, którzy osiągnęli wyni powyżej średniej. W górę można tylko o 10,5 pkt, w dół można "polecieć" o całą resztę.

Pozdrawiam i z całym sercem jestem z tymi powyżej średniej. A z tymi poniżej - będę pracował - jeśli do mnie trafią po trzech latach gimnazjum (jeśli będzie jeszcze chciało mi się pracować w szkole).

http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_030429/kraj/kraj_a_7.html

Ewa z Rz29-04-2003 06:24:53   [#07]

benedu

Wynik ze sprawdzianu zewnętrznego nie ma wpływu na czerwony pasek na świadectwie ukończenia SP....
benedu gda29-04-2003 06:35:01   [#08]

Ważniejsza informacja jest w Rz:-)

Witam Ewo z Rz!

Oczywiście masz Ewo rację. Przecież to ustalilismy już w innym wątku.

A ta figura stylistyczna odnośi się do tego czego już nie ma i do tego czego jeszcze nie ma.

Pozdrawiam pierwsząego dzisiejszą czytelniczkę tego wątku - ciepło z pochmurnego Gdańska.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]