Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Ograniczanie czasu pracy pielęgniarek szkolnych
strony: [ 1 ]
Gaba26-04-2003 09:39:38   [#01]

Otrzymałam pismo w sprawie ograniczenia pracy pielęgniarek o kolejne dwie godziny - z zakontrktowanych 20 godzin odjęto kolejne, powołując sie na jakies prawo ministra zdrowia od 1 maja 2003. (podstawy prawnej nie zacytowano)

 

JA PROTESTUJĘ -zagotowało we mnie.

Ani podstawy prawnej, ani cokolwiek. A dzieci...

 

A dzieci?

1. nie wiem, czy to lokalna inicjatywa naszej spółki pielegniarek...

2. czy to małopolski fundusz zdrowia...

3. czy minister...

 

Nie zgdzam się z taka inicjatywą ograniczania godzin opracy pielęgniarek szkolnych (jakby się kto miał przejąć tą moją niezgodą).

Już mam pismo powiadamiające 2 organy i skierowane do funduszu... nawet pójdę z tym do prasy.

 

Ale jeżeliby miał to zrobić minister zdrowia, to ja nie wytrzymam.

Macie takie infomacje, bo ja tego nie zamierzam zostawić. Szkoła moja działa od 7.30 - 18.00 - pilegniarki miałam tylko na 20 godzin, a teraz z tego samego kontraktu zabrano kolejne godziny...

Gaba01-05-2003 08:27:40   [#02]

Czy się nie spotkaliście z owym tajemniczym pismem/prawem Ministerstwa Zdrowia, które jakoby ogranicza prace pielęgniarek od 1 maja 2003

bo ja się uparłam i dzwonię po znajomych, po kolegach, po bardziej znanych mi osobach. Wiele osób jest zaskoczonych chęcią skrócenia pracy pielęgniarek szkolnych.

Czuję swoją śmieszność, bo jakoś tak nie umiem prowadzić krucjat, boję się, że mogę być zaostra, czasem sobie tu uluję, czasem pomarudzę, czasem pomruczę, czasem...

-  propozycja skrócenia godzin pracy pielęgniarek mnie poruszyła. Nie mogę się na to zgodzić. Wesprzyjcie choć sredecznym słowem - bo jakoś wątek spadł w natłoku spraw. A może się okazać, że takie pisma dostaniecie na dniach, albo też napiszcie, że nie ma takiego prawa, bo to może być jakaś nasza tutaj incjatywa lokalna...

Zola01-05-2003 11:03:27   [#03]
Nic na dzień dzisiejszy nowego nie mam, ale to co mam też mi nie odpowiada. Mam pielęgniarki trzy dni w tygodniu. Teoretycznie w LO mają złote życie i odpoczywają,ale zawsze myślę z niepokojem,że coś się stanie jak nie bedą miały dyzuru i co wtedy .......

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]