Forum OSKKO - wątek

TEMAT: płace na komputerze
strony: [ 1 ]
violka25-04-2003 20:14:03   [#01]

nasza szkoła pracuje na programach firmy QNT z Gliwic - Qwant (księgowy) i Qwark (placowy)

razem współpracują - mamy natomiast problem z przenoszeniem danych z Qwarka do Płatnika (ciagle jakiś problem z groszami - sumarycznie się zgadza ale pojedyńczo u każdego pracownika nie przenosi prawidłowo tych groszy)

może ktoś pracuje na tych programach i jak je ocenia

a może lepiej zmienić program - tylko na jaki ?

Wojciech Tański25-04-2003 23:13:43   [#02]

Lepiej

zmienić! Na program Płace 2000 firmy VULCAN. Znam wiele programów "płacowych". Upieram sie,że program VULCANA najlepiej sprawdza się w praktyce oświatowej.
Gaba26-04-2003 03:48:57   [#03]

Wojtku - TAK JEST!

 - mamy pewne uwagi do Vulkana, bo życie zawsze przerasta rozwiązania techniczne, ale przygotowanie w chwili obecnej czegokolwiek jest... rewelką. A reszta to tylko drobiazgi!!!

Konto zapomniane26-04-2003 15:37:18   [#04]

Ja pracuje na QNT i jestem niezmierne zadowolony :) program ma swoje wady i zalety ale przede wszystkim jest bardzo intuicyjny, miałem okazje trochę posiedzieć na programie z Vulcana i chyba ciężko by mi było się przestawić. A co do płatnika to niestety robie zestawienia w exelu i wprowadzam recznie, mam pod soba podstawówkę, gimnazjum i internat a pracownicy etaty maja podzielone troche tu trochę tu, lekkie zamieszanie wiec wole mieć pewność ze zrobie to dobrz. A co do zmiany to Violu znajdź kogos kto pracuje na innym programie i zobacz czy bedzie ci odpowiadał bo szkoda wywalać kasę na coś co potem nie bedzie używane.

Życze powodzenia

Konto zapomniane28-04-2003 09:15:10   [#05]

ja takze

ja takze pracuje na Qwarku i na razie nie jest źle, co do przenoszenia do Platnika to u mnie problemu nie zauwazylam, a mam takze etaty dzielone pomiedzy SP, Gimnazjum, Zerowki i Świetlice na innych nie mialam okazji pracowac, ale z tego co wiem to przewaznie kazdy ma swoje + i - ;)

pozdrawiam

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]