Forum OSKKO - wątek

TEMAT: regulamin multimedialnego centrum informatycznego
strony: [ 1 ]
maria z kalisza04-04-2003 11:48:22   [#01]

W związku z możliwością otrzymania wyposażenia pracowni internetowej musimy opracować regulamin multimedialnego centrum informatycznego.Prosimy o pomoc.Maria

Mariola04-04-2003 12:32:02   [#02]

czemu nowy watek?

pisałam wcześniej,że jeżeli po niedzieli będzie aktualne to mogę podesłać nasz regulamin MCI
maria z kalisza04-04-2003 13:03:17   [#03]
potrzebujemy najpóżniej na poniedziałek
Mariola04-04-2003 14:55:41   [#04]

może jutro

uda mi się go wklepać
ale nie jestem pewna
musicie mieć regulamin zanim dostaniecie te cztery komputery?
maria z kalisza04-04-2003 18:20:48   [#05]
musimy mieć,bo otrzymac mamy całą pracownię-15 komputerów+4 do biblioteki
Elusia04-04-2003 19:34:32   [#06]
Szczęściara. A masz dobrą sieć elektryczną? Bo mi ostatnio po przyłączeniu do pracowni kolejnych jednostek pi...kło puszkę w sąsiedniej sali. Fajnie było.
Mariola04-04-2003 19:44:09   [#07]

mario

przepraszam, może jestem zbyt upierdliwa ale ciągle nie rozumiem dlaczego musisz mieć na poniedziałek
przecież pracownię macie dopiero dostać
my także otrzymaliśmy pracownię (szt. 15)  i komputery (4) do biblioteki z MENiS, ale nikt od nas nie wymagał żadnych regulaminów przed otrzymaniem sprzętu
napisaliśmy je dopiero kiedy wiedzieliśmy jak mamy wszystko skonfigurowane i co mają do dyspozycji uczniowie...
po co wam regulamin przed otrzymaniem sprzętu?
maria z kalisza04-04-2003 20:27:42   [#08]
Taki jest wymóg kuratorium-musimy złożyć dokumenty z rozplanowanymi punktami,osiągnięciami i  regulaminami.komisja siada do tego we wtorek i przydzielą albo nie.
bogna07-04-2003 16:25:04   [#09]

do 8  trzeba złożyć to w KO - czyli wystarczy wysłać we wtorek wieczorem :-)

Zaraz ci podeślę coś z tego co składaliśmy w zeszłym roku (i dwa lata temu) .

Ale w tym roku jeszcze bardziej udziwnili procedurę :-)

Mariola07-04-2003 17:21:56   [#10]

niestety

nie byłam dzisiaj w szkole (mam chore dziecko)
ale u nas w regulaminie MCI jest napisane mniej więcej, że:
opiekunem Centrum jest bibliotekarz(który zapoznaje z regulamnem MCI każdą klasę  na początku roku szkolnego);
uczeń który korzysta z komputera musi wpisać się w specjalnie założony zeszyt w którym podaje się imię, nazwisko , klasę i czas od- do, podpis;
uczeń musi się zalogować (jeżeli nie ma swojego konta na serwerze to korzysta z uniwersalnego użytkownika i uniwersalnego hasła);
uczeń przestrzega regulaminu biblioteki;
wszystkie problemy związane z komputerem  uczeń zgłasz do nauczyciela bibliotekarza, a problemy z siecią do administratora sieci;
uczeń korzysta z komputera maksymalnie 1h (w uzasadnionych przypadkach , za pozwoleniem opiekuna centrum czas może być dłuższy);
po zakończeniu korzystania z komputera uczeń musi się wylogować;

do tego dodane są zasady bhp pracy z komputerem...

Aha, chciałam dodać że procedura składania dokumentów op pracownię jest dla wszystkich kuratoriów taka sama i jest umieszczona na stronie MENiSa(Oświata- Edukacja Informatyczna-Pracownia w każdej szkole 2003)
http://www.men.waw.pl/oswiata/ed_infor/prac_int
Niestety przynajmniej u mnie chwilowo strona MENiSu się nie otwiera.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]