Forum OSKKO - wątek

TEMAT: regulamin pracy
strony: [ 1 ]
Gaba23-03-2003 08:13:37   [#01]

jaka jest podstawa prawna poniżeszego zapisu z regulaminu pracy - mnie to bardzo interesuje, bo... jeżeli tak... to...

 

 

§ 25 Nauczycielowi przysługuje nieodpłatnie zaopatrzenie w:

a) komplet programów nauczania, podręczników oraz książek metodycznych związanych z przedmiotem nauczania, stanowiących własność szkoły i zarejestrowanych w bibliotece szkolnej;

b) zestaw niezbędnych do wykonywania czynności wchodzących w zakres obowiązków nauczyciela przyborów i materiałów piśmiennych, w szczególności materiałów do prowadzenia zajęć metodami aktywizującymi.

Leszek23-03-2003 18:05:12   [#02]
A wszystko wzięło się stąd:

KN - Art. 29.
2. Nauczycielowi przysługuje wyposażenie jego stanowiska pracy, umożliwiające realizację dydaktyczno-wychowawczego programu nauczania.

Pozdrawiam
Gaba23-03-2003 19:00:05   [#03]

jak długo pamiętam, nikt mi nigdy nie kupił książki do polskiego musiałam kupować sama sobie.

 

Już widzę te 6 po 50 zł książek do j. angielskiego... skąd wziąć na to pieniądze?

Iwona223-03-2003 20:08:24   [#04]

A u nas w bibliotece szkolnej znajduje się po ok 6 kompletów podręczników i przewodników metodycznych do poszczególnych klas (nauczanie początkowe).

Ale z tego co mi wiadomo, to nikt tych podręczników nie musiał kupować. Nauczyciele otrzymują komplet podręczników i przewodników metodycznych od wydawnictwa. Kupujemy sobie  kasety i książki dodatkowe.

Nauczyciele języka angielskiego również otrzymali darmowe podręczniki do poszczególnych klas, a także po kilka sztuk do biblioteki szkolnej. Są one wypożyczane uczniom.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]