Forum OSKKO - wątek

TEMAT: kontrole w szkołach i inne takie
strony: [ 1 ]
Gaba22-03-2003 07:16:29   [#01]

od pewnego momentu w moim mieście, szaleją komisje i kontrole.-, byc może to taki nasz tu lokalny wirus...

 

Ostatnio na tapecie jest książka obiektu budowlanego. Wzywa się do nadzoru budowlanego delikwenta i dawaj - obróbka ze skrawaniem.

Mogę udzielać rad, wskazówek - jestem takim domorosłym ekspertem.

 

Najwięcej zarzutów jest do szkół prowadzonych przez ZEO - prawie nie ma wpisów o przeglądach okresowych zwłaszcza 5-letnich i rocznych, inne były, nie było wpisów.

Jest kilka obowiązkowych ekspertyz, ktorych każdy budynek skzolny musi mieć.

Był też wariat od gaśnic ( pisałam gdzieś o tym), który podchodził do nauczycielek i pytał, czy wiedzą, jakie to gaśnice; a więc nasilone kontrole np. pożarników.

 

Sprawdźcie sobie, co macie w ww. książkach, żądajcie od ZEO (jeżeli pod takie nalżycie) tych kontroli, które mają przeprowadzać, bo spotkanie z nadzorem nie należy do naj...

 

PS. Powiedzieli, że moja książka obiektu jest okey jako jedna z nielicznych.

 Za wszystkie informacje, które uzyskałam  od was, kiedy przejmowałam moją szkółkę z dobrodziejstwem inwentarza (w całej okazałości pełnego i powszechnego  b...lu) bez jakichkolwiek dokumentów - dziękuję. Resztę finalizuję - byleby już Łyba przestała. Mam wrażenie, że jestem bardziej na prostej niż na krzywej i równi pochyłej.

Bardzo dziękuję. WAM WSZYSTKIM!

MorskaKrystyna22-03-2003 11:13:03   [#02]

Gabo miła

Czeka mnie właśnie przejęcie szkoły  "z dobrodziejstwem inwentarza (w całej okazałości pełnego i powszechnego  b...lu) " czy mogę prosić o te wszystkie informacje, które od forumowiczów na tę okoliczność otrzymałaś?

W środę wygrałm konkurs na dyrka czym się sama zaskoczyłam;-)

Gaba22-03-2003 16:17:25   [#03]

napiszę na priva, a teraz leć do HeniaB i szukaj regulaminów, to na początek - sprawy pracownicze.

g.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]