Forum OSKKO - wątek

TEMAT: nie mogę znaleźć- protokoły na komputerze
strony: [ 1 ]
hania21-03-2003 20:23:46   [#01]

Był tu taki wątek - ktoś z Was pisał jak zorganizowano w szkole pracę związaną z przejściem na protokołowanie RP komputerowo. Podobało mi się, widać było, że to nie tak - hop i już... U nas następuje próba takiego protokołowania, chyba wtedy dopisałam się, że powiem jak będzie. Jest fatalnie - nie ma jeszcze protokołu z rady podsumowującej I semestr !

Decyzję o tej formie podjął dyr, nagle.. zdaje się- co nagle to po ... Widać brak przygotowania wszystkich, a gromy różne lecą na protokolanta.

Podpowiedzcie , gdzie ten wątek, ewentualnie jeszcze raz proszę o wasze doświadczenia w tym względzie

Anka L21-03-2003 20:42:34   [#02]

Haniu :-)

BożenaB

TI- księga protokołów

ostatni wpis 3.03

hania21-03-2003 20:57:39   [#03]

Aniu- dzięki!

Ja chyba - albo do okulisty, albo poćwiczyć koncentrację:-)) Trzy razy przeglądałam ta stronę, gdzie 3. 03 - ostatni wątek:-))

A swoją drogą - powtórzę, co nieraz tu padało: Dzięki Wam, kochani, że jesteście. To cudowne, jak wspomagamy się wzajemnie. Ja ten wątek wpisałam w przypływie rozpaczy nad własną nieudolnością - wiem, że było a nie mogę znaleźż. Dzięki - tu akurat Ani w ciągu pół godziny jestem "w temacie"

Dzięki raz jeszcze!

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]