Forum OSKKO - wątek

TEMAT: dwa pytania
strony: [ 1 ]
Zola16-03-2003 11:40:04   [#01]

1) Jak interpretować art. 186 par. 3 KP dotyczący mozliwości pracy nauczycielki w okresie ,kiedy mógłaby skorzystać z urlopu wychowawczego. Urlop wychowawczy kończy, który wystapiła ,wraz z wypoczynkowym kończy jej się w sierpniu 2003 r. i od 1 wrzesnia chciałaby pracować ale zgodnie z powyższym art. w niepełnym wymiarze godzin (jest nauczycielem mianowanym) - mogę dać zgodę ? myslę,że tak ale nigdy nie miałam takiego przypadku i nie chcę czegoś poknocić.

2)Może ktoś natknął sie na jakiś program ,podstawy czy coś w tym stylu w zakresie "ratownictwa medycznego".Czy cos takiego,o tej nazwie albo zbliżonej funkcjonuje w szkołach medycznych i czy jest do takiego przdmiotu konkretny program ?

Marek Pleśniar16-03-2003 11:54:27   [#02]

Ad 2.

jest - numerem 322[06]

:-)

ma go Biuro OSKKO. Było o tym w wątku http://www.oskko.edu.pl/forum/thread.php?t=2237#FBK

moge wysłać:-)

Zola16-03-2003 12:04:38   [#03]
Marku ,jeśli to nie sprawi kłopotu to wyslij.Czy to jest program 322/06 czy projekt programu,o którym piszesz w cytowanym wątku. Wolałabym aktualnie obowiązujący program,ale w zasadzie urządza mnie i jedno i drugie,ponieważ chodzi mi o treści prgramowe,cele zadania i takie tam.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]