Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Juz nie propozycja
strony: [ 1 ]
Rycho28-02-2003 11:25:40   [#01]

już fakt. Rozporządzenie o na szych wynagrodzeniach już się ukazało.

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 21 lutego 2003r. zmieniające rozporządzenie w sprawie wysokości minimalnych stawek wynagrodzenia zasadniczego nauczycieli, sposobu obliczania wysokości stawki wynagrodzenia zasadniczego za jedną godzinę przeliczeniową, wykazu stanowisk oraz dodatkowych zadań i zajęć uprawniających do dodatku funkcyjnego, ogólnych warunków przyznawania dodatku motywacyjnego, wykazu trudnych i uciążliwych warunków pracy stanowiących podstawę przyznania dodatku za warunki pracy oraz szczególnych przypadków zaliczania okresów zatrudnienia i innych okresów uprawniających do dodatku za wysługę lat. (Dz.U. z 2003r. Nr 34, poz. 286)

I drugie równie ciekawe:

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 stycznia 2003r. w sprawie szczegółowych form działalności wychowawczej i zapobiegawczej wśród dzieci i młodzieży zagrożonych uzależnieniem. (Dz.U. z 2003r. Nr 26, poz. 226)

Macia28-02-2003 19:44:46   [#02]
A co z ustawą wprowadzającą m. in. obowiązek szkolny sześciolatków i 2 godz. dodatkowych zajęc dla nauczycieli (projekt z 25 września) czy została podpisana?
Elusia28-02-2003 19:47:07   [#03]
Podobno jest już w drugim czytaniu sejmowym. A więc niedługo się dowiemy. Ja się jednak nie łudzę, że nam nie "dołożą".
hania28-02-2003 20:18:44   [#04]

MIMO WSZYSTKO

ciekawsza dla mnie to pierwsze....:-)) Drugie rozporz kojarzy mi się tylko z robotą ekstra, pisaliśmy o tym już gdzieś tu,......

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]