Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Reklama? Hm....
strony: [ 1 ]
beera27-02-2003 19:56:00   [#01]

Zmagałam się tutaj z myslami, czy pisać o tym, aby nie byc posądzonym o jakąś reklamę...

Ale uznalam, ze to tak jakbym swojej koleżance powiedziala:" Słuchaj, kup coś tam, bo może Ci się przyda"

Więc kupiłam wczoraj kwestionariusze ankiet+ ankiety na płytce ( ankiety jako propozycja ) + program Ankieter do zliczania, robienia cudów z ankietką, wykresów, porównań. Program pracuje na każdej ankiecie, nie tylko tej z kwestionariusza.

Koszt to około 150 zlotych.

Polecam, bo moim zdaniem pomógł by wam przy  róznych mierzeniach i zestawieniach dokonywanych po nich.

!!!!

I nie mam w tym zadnego interesu poza chęcią wskazania wam fajnego rozwiązania.

Zamówień i informacji można chyba dokonywac tu. Dodam ,ze cała rzecz jest autorstwa Wałbrzycha

 

sekretariat@ibk.edu.pl

Ewa z Rz27-02-2003 20:05:56   [#02]

Mam!

Chwalę i stosuję.

Ale bez programu komputerowego... Jakoś wolę swój. ;-)

Ale polecam, goraco, bo dostępny dla każdego...

bogna27-02-2003 20:35:56   [#03]

:-)

też już to kupiłam, ale same ankiety za 10 zł
violka27-02-2003 20:48:52   [#04]

też mam

ale coś mi nie idzie - wprowadzam dane i gdzieś mi to ginie, wyskakuje komunikat "Valid coś tam..."

dzwoniłam do firmy i krok po kroku informatyk mi tłumaczył - nie szło

dostałam jeszcze raz ten program przez internet - i dalej nie mogę sobie poradzić

jestem inteligentna inaczej i nie zadzwonię więcej do informatyka bo podobno  wg instrukcji na płycie powinno działać

może podpowiecie mi  - spis kolejnych operacji, bo płytę wrzuciłam do szuflady i jestem zła że wydałam kasę

beera27-02-2003 21:14:27   [#05]

a ja..

kupiłam dopiero program i byłam szczęśliwa, że ona za mnie odwali chociaz część roboty...

Czyżby nie?

Viola, wyciągaj z szuflady i cwicz :-)

Potem mnie nauczysz :-))

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]