Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Rozczuliłam się
strony: [ 1 ]
Gaba15-02-2003 22:20:19   [#01]

Organ mnie zwruszył, bo kazał przesłać dyrektorm wszytskie dokumenty, jakimi sie posłgują przy przetargach.

A mnie nie wolno przeprowadzać przetargów, bo organ zabronił.

O jakie dokumenty może chodzić organowi? Jaki mam dostarczyć regulamin przetargowy? Jakie zarządzenia, kwestionariusze?

to jest chyba jakiś głupi kawał?

Czy wy macie/wiecie coś na ten temat?

stan16-02-2003 06:11:29   [#02]
spoko ...
to prawdopodobnie w "Organie" ktoś się doucza i szuka gotowych rozwiązań ...
Pozdrawiam
stan
Ewa z Rz16-02-2003 09:12:34   [#03]

To normalne... tak działa organ.

Ja dostałam pismo z poleceniem rozliczenia zużycia wody wg rachunków (wszystkie sa w UG, bo to urząd prowadzi obsługę), oraz wykzania się obciążeniami wykonawcy budowy (mam rozbudowę szkoły) za zużytą przez niego wodę, a nie mam jakichkolwiek relacji z wykonawcą (nawet oficjalnie nie wiem kto on jest, nie mówiąc o szczegółach rozliczeń), budowę prowadzi UG...

Samo życie...

Maryśka217-02-2003 09:41:47   [#04]

No może nasz organ aż tak oryginalny na razie nie jest, ale swoje pomysły ma. Ostatnio poproszono(!) dyrektorów o przygotowanie list zakupionych artykułów biurowych i środków BHP za rok 2002. Kopiowaliśmy im wcześniej wszystkie rachunki, no ale może teraz trzeba alfabetycznie...?

Alfred17-02-2003 10:01:56   [#05]

hmm..:-)

"W odpowiedzi na pismo z dnia .... (znak:....) informuję, że organ prowadzący zabronił mi, jako dyrektorowi ....(tu nazwa szkoły) przeprowadzania przetargów.
Jednocześnie informuję, że podstawowym dokumentem, w myśl których winny być dokonywane zamówienia publiczne jest "Ustawa o zamówieniach (...).."

                                                                      Z poważaniem
                                                                           ...;-)))))))
                                                                        (podpis nieczytelny)
                                                                             Gaba

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]