Forum OSKKO - wątek

TEMAT: sprzątanie po poprzedniku
strony: [ 1 ]
MK7518-07-2007 23:31:45   [#01]

Szanowni Dyrektorzy, (musiałam zmienić tytuł wątku, bo statut zespołu mało pociągający, a właściwie przyciągający był) 

na początku zaznaczę, że zaczęłam od szukajki i znalazłam wiele wątków tego dotyczących....

i wiem , że wszystkim urlop się należy... ale może jest Ktoś , kto podpowie co robić!!!

Mój problem jest następujący...obejmuję 1 września szkołę tzn. zespół - SP i GIM, moja poprzedniczka w 1999r. w momencie utworzenia przez Miasto ( wramach sieci szkół ) zespołu zwołała RP szkoły podstawowej i przyjęto uchwałę o przekształceniu się w RP zespołu (RP Gimnazjum nie było), i w ten sam sposób powołano - przekształcono Radę Rodziców, Radę Szkoły, powstały Regulaminy RR, RSZ, Rady Ped. w Zespole Szkół....itd.

Jedna z działaczek związkowych od X lat pisze gdzie tylko może, że te działania były nie zgodne z prawem. Odsyłają ją od ..... do... .

Uprzejmie mnie poinformowała, że wybór przedstawicieli RP na konkurs też był ( na tej podstawie) niezgodny z prawem i można unieważnić konkurs!

Co mam teraz zrobić.????.. proszę o radę!!!!

czy powółać dwie RP i wyjść powinno się to odbyć w jak w 1999r.

czy dokonać całkowitej zmiany w statutach tych szkół i wszystkich regulaminach???

Z góry dziękuję za pomoc!!!!

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]