Forum OSKKO - wątek

TEMAT: bezpłatne studia podyplomowe
strony: [ 1 ]
Anka z Gdańska22-01-2003 15:50:16   [#01]

Instytut Pedagogiki UG w dn. 1,2 lutego 2003 rozpoczyna studia pd dla nauczycieli wczesnej edukacji i wychowania przedszkolnego- aktywizujące metody nauczania w edukacji elementarnej. Zajęcia trwają do końca listopada. Studia są fundowane przez MENiS. Podania do rektora, kserokopię dyplomu, zaświadczenie ze szkoły o zatrudnieniu oraz kontakty (e-mail, telefon, adres) należy przesłać na adres :

Teresa Bauman

Instytut Pedagogiki UG

Gdańsk

ul. Krzywoustego 19

Anka z Gdańska22-01-2003 16:04:17   [#02]

3. Spotkania Nauczycieli- Autorów

Pedagogika zaprasza jeszcze na ww. 15 lutego.

"Jeśli w srodowisku nauczycielskim jest osoba o zacięciu reformatorskim, której nie jest obojętne jak będzie wygladała edukacja w najbliższej przyszłości, zwracamy się z prośbą o zaproszenie jej na nasze spotkanie. Prosimy o przesłanie kilkuzdaniowej informacji o sobie i swoich indywidualnych poszukiwaniach , związanych z wprowadzaniem innowacji pedagogicznych lub modyfikacji programu nauczania."

Zgłoszenia do 1.02.03 na adres jak niżej lub pedtb@univ.gda.pl

Renatka26-01-2003 16:24:12   [#03]

ciekawe

Aniu  możesz przesłać więcej informacji o tej podyplomówce, bo na stronie UG nie otwierą się informacje o tych studiach , a może są inne jeszcze finansowane przez MENiS
Anka z Gdańska26-01-2003 16:38:06   [#04]

Renata

Informacje o podyplomowych dostałam na małej kartce dołączonej do zaproszenia na spotkanie nauczycieli- autorów. Wszystkie dane przepisałam. Z tego co wiem o studiach bezpłatnych lub grantowych na UG o informacje najlepiej prosić dr Teresę Bauman. List dostałam 22.01 z adnotacją, aby przekazać zainteresowanym, tyle zrobiłam. W ubiegłym roku kończyłam podobne studia, stąd moje kontakty.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]