Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Będę odważna
strony: [ 1 ]
Henia22-01-2003 00:30:01   [#01]

Będę odważna i przyznam jako pierwsza( głośno), że bardzo mi tęskno do.......Małgoś, jej mądrych i ( co bardzo ceniłam ) pełnych emocji opinii...Jestem wierną czytelniczką (piszę rzadziej) forum i nie ukrywam,że bardzo wiele się od was nauczyłam.  Małgoś uświadomiła mi tyle rzeczy, nad którymi wcześniej w ogóle się nie zastanawiałam. Trudno mi uwierzyć,że wam wszystkim Jej nie brakuje. A może musimy wszyscy-jednym zgodnym chórem zawołać:  Małgoś miła nasza.......

Adaa22-01-2003 08:13:15   [#02]
uklęknijmy jeszcze.......
Krystyna Za22-01-2003 10:06:27   [#03]

Tak to prawda, pisałam do Małgosi czemu się nie odzywa na forum.

Małgoś wróć do nas!!!!

Maelka22-01-2003 23:03:33   [#04]

Heniu

Bardzo mi przykro, że Małgoś złamała pióro. Lubiłam czytac jej posty, choć nie zawsze zgadzałam się z ich treścią. Ale nie po to się zagląda w takie miejsca, jak forum, żeby utwierdzać się we własnej nieomylności. Odrobina fermentu jaką wnoszą niektóre wątki dla czytających (np. dla mnie) jest niezwykle inspirująca.
Cieszę sie, że wywołałaś Małgoś do tablicy. Jeśli jeszcze tu zagląda, pewnie doceni twój gest.
Małgoś, nie daj się prosić...
:-)
Maelka22-01-2003 23:05:58   [#05]

Adaa

:-))
Dobrze, że nie przeczytałam tego w szkole...A to by się młodzież zdziwiła...
o tej porze mogę być posłuszna...
;-)
Henia23-01-2003 00:03:31   [#06]

Mialam taką cichuteńką nadzieję, że jednak się odezwie....., że bywa na naszym forum i trochę się wszyscy polubiliśmy. Wszak polemizujemy z poglądami.... Trudno, spróbowałam...Maelko, z tą nieomylnością być może niejeden z nas (skrzywienie zawodowe) powinien uderzyć się w piersi. Pozdrawiam.

Maelka23-01-2003 12:56:49   [#07]

Heniu :-)

Toteż biłam się we własną!

Zabrzmiało, jakby w cudzą?? Tylko późna pora i brak talentów literackich mnie nieco usprawiedliwia.

To o odrobinie fermentu ( w pozytywnym znaczeniu) to była aluzja do innych...

Aluzja połaczona z sympatią...

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]