Forum OSKKO - wątek

TEMAT: pamiętacie gdzie ?
strony: [ 1 ]
Zola20-01-2003 23:03:02   [#01]

czy pamietacie czy w jakimś  rozporządzeniu naszego menisa prócz tego o rekrutacji była  informacja o tym,że uczeń konczący gimnazjum otrzymuje oryginał i 2 kopie ,odpisy duplikaty - nie pamiętam jak to było nazwane(dotyczyło to świadectwa i zaświaczenia)

a moze to było tylko w jakimś projekcie a nie w rozporządzeniu ?

Grzesio20-01-2003 23:34:57   [#02]

Ze strony MENiS - Oswiata/projekty aktów prawnych

Wersja skierowana do publikacji w Dzienniku Ustaw

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu

z dnia 20 grudnia 2002 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie warunków i trybu przyjmowania uczniów do publicznych przedszkoli i szkół oraz przechodzenia z jednych typów szkół do innych.

(...)

4) po § 8 dodaje się § 8a w brzmieniu:

"§ 8a. 1. Kandydat, o którym mowa w § 8 ust. 1, w trakcie rekrutacji może równocześnie składać dokumenty do nie więcej niż trzech szkół ponadgimnazjalnych.

2. Kandydat, o którym mowa w § 8 ust. 1, składając dokumenty do wybranej szkoły posługuje się świadectwem ukończenia gimnazjum i zaświadczeniem o szczegółowych wynikach egzaminu wymienionego w § 8 ust. 1 pkt 4, lub kopiami tego świadectwa i zaświadczenia, poświadczonymi przez dyrektora gimnazjum, które kandydat ukończył.”;

jerzyk20-01-2003 23:35:49   [#03]

chyba tam

Wersja skierowana do publikacji w Dzienniku Ustaw

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu

z dnia 20 grudnia 2002 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie warunków i trybu przyjmowania uczniów do publicznych przedszkoli i szkół oraz przechodzenia z jednych typów szkół do innych.

http://www.menis.gov.pl/oswiata/projekty/rozp_4.htm

:-))

Gaba21-01-2003 04:52:05   [#04]

drobne pytanie

jak takie kopie wyglądaja - zadawałam juz to pytanie.

 

Czy drukuję 3 egz. swiadectwa ukończenia klasy III - na jednym robię nadruk oryginał, a na drugim kopia?

Leszek21-01-2003 16:27:45   [#05]

Tylko w tym rozporządzeniu. Całość w materiałach do pobrania.

Pozdrawiam

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ

z dnia 27 sierpnia 2001 r.

w sprawie warunków i trybu przyjmowania uczniów do publicznych przedszkoli i szkół oraz przechodzenia z jednych typów szkół do innych.

(Dz. U. z 2001 r. Nr 97, poz. 1054, i zmiany w 2002 r. Dz. U. Nr 14, poz. 131 oraz Nr 127, poz. 1093 i

z 2003 r. Nr 2, poz. 21)

tekst obowiązujący od dnia 17.01.2003 r.

§ 8a.

1

. Kandydat, o którym mowa w § 8 ust. 1, w trakcie rekrutacji może równocześnie składać dokumenty do nie więcej niż trzech szkół ponadgimnazjalnych.

2. Kandydat, o którym mowa w § 8 ust. 1, składając dokumenty do wybranej szkoły posługuje się świadectwem ukończenia gimnazjum i zaświadczeniem o szczegółowych wynikach egzaminu, wymienionego w § 8 ust. 1 pkt. 4, lub kopiami tego świadectwa i zaświadczenia, poświadczonymi przez dyrektora gimnazjum, które kandydat ukończył.

Zola21-01-2003 21:05:24   [#06]
dzięki,nie byłam pewna , a miałam wrażenie ,że juz to gdzieś widziałam ,ale przy tej ilości zmian i  projektów może czytałam to w jakimś projekcie tego samego rozporządzenia

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]