Forum OSKKO - wątek

TEMAT: sytuacja z kosmosu
strony: [ 1 ][ 2 ]
ergo23-02-2007 10:36:09   [#51]

Gabo

jaka  jest pp w kwestii tzw. listy depozytowej, bo to nowość dla mnie jest, nigdy od żadnego swego dyrka o

tym nie słyszałam :)

no i teraz wiem, że nielegalnie prowadzę zajęcia -  wszystkie pomoce na rewalidację indywidualną są moje

własne
ergo23-02-2007 10:45:50   [#52]
i jeszcze - ja większość tych "przydasiów" trzymam w domu

podrzućcie mojemu mężowi jakąś pp, żeby mógł to legalnie wyrzucić ;)
lipmar23-02-2007 18:31:00   [#53]

pobudziłam niektórych do refleksji nad pomocami w szkole-tak jak napisała Gaba -że to potrzebny , a widzę że i pożyteczny wątek.
nie ma tego złego...

anpk23-02-2007 19:51:29   [#54]

Jest bardzo dużo racji w tym, co napisane powyżej. Po jednej, jak i po drugiej stronie.

Nauczyciel chyba ma "chomika" w naturę swą wpisaną. Gromadzi wiele niepotrzebnych rzeczy - bo kiedyś się przydadzą - ale jest tam z pewnością i sporo skarbów.

Powiedzcie mi, czy w Waszych szkołach nauczyciele dostają np. kartony i tego typu rzeczy na zrobienie gazetek, wystaw? Czy materiały kupują sami z własnej kieszeni? Bo jeśli tak i jeśli ma to być własnością szkoły - to przestaną robić dekoracje. I chyba będzie w tym trochę racji.

lipmar23-02-2007 21:57:42   [#55]
ja zakupuję materiały i potem uzyskuję zwrot pieniędzy zgodnie z rachunkiem. zdarza się , że  robię coś w domu i nagle czegoś zabraknie, biegnę do sklepu i dokupuję . macham ręką na te kilka złotych , bo się spieszę ( albo jest problem np. z wypisaniem rachunku od ręki ,a wiem że nie będę przechodzić w pobliżu w najbliższym czasie, a koło mnie takiego sklepu niet)
Gaba23-02-2007 22:05:17   [#56]

Przydaś... znany bardzo i jakoś zaprzyjaźniony z nauczycielem, sama

mam dobudowane 2 pokoje w domu... ok. 60 metrów na tzw. przydasie - ale nie w szkole.

Regularnie wożę zreczy międxzy domem a szkołą... taki los.

anpk23-02-2007 22:07:34   [#57]
dobrze, że jest samochód  :)
Baba Ewa23-02-2007 22:11:42   [#58]

I dobrze, że miałaś gdzie dobudować ;-))))

Ja nie mieszczę się zupełnie z "przydasiami" w moich 38m (na 4 osoby) ;-(((

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ][ 2 ]