Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Co nowego w witrynie OSKKO - ułatwiamy wymianę plików
strony: [ 1 ]
Marek Pleśniar21-11-2002 18:27:00   [#01]

w Witrynie OSKKO http://oskko.vulcan.pl/index.html nowe ciekawostki

a szczególnie zapraszam do wymiany plików. Coraz cześciej ustawiają się kolejki po regulaminy, ankiety itp. - czyli to wszystko co rozdają na forum dobre dusze.

Aby ułatwić i uporzadkować to zadanie wprowadzamy nowy dział.

Spójrzcie do menu górnego  w witrynie, a zapewne od jutra także tu w forum. Albo powyżej kliknijcie na niebieski link. Pojawiło sie tam menu - wymiana plików

napiszcie ze rozdajecie coś a nastepnie sami umieśćcie tam. I rozsyłanie z głowy - każdy może sobie pobrać,

Bardzo prosze kategoryzujcie - pliki dla forumowiczów rozdawajcie chetniej:-)

jest tam taki odfajkowywacz:-) do udostepniania wszystkim w swiecie albo tylko zarejestrowanym na forum. Wasz wybór!

Na początek umieściłem tam coś na próbe - w tym mój socjalny regulamin a także ubłagałem Zolę o jej materiały.

Teraz Wy.

Powstanie fajna kolekcja materiałów pomocniczych, róznych regulaminów itp. Dla ułatwienia pobierania pakujcie pliki Zipem albo Rarem. jesli ktoś nie umie - przyjmie i takie - nie zrażajcie sie alarmującymi komunikatami:-))

Małgoś21-11-2002 18:38:55   [#02]

Marku, to jest SUPER pomysł!!!

Byłam kiedyś w Szwajcarii i urzekło mnie, że w tym kraju  jakoś tak wszystko jest pomyślane, żeby ludziom było ..miło i wygodnie. I teraz własnie przypomniała mi się ta życzliwa ludziom Szwajcaria

:-))))

Marek Pleśniar21-11-2002 19:03:06   [#03]

hmm:-)

czyli budujemy drugą Szwajcarię? Podoba mi się bardziej od Japonii:-). Ktoś opowiadał że w Szwajcarach jedno go uderza: ci ludzie mają oczy z tyłu głowy. Otóż nie zdarza się by ktoś kogoś potrącił łokciem czy nadepnął, ponieważ oni najpierw się rozglądają aby nie musieć przepraszac po fakcie.
To taki drugi etap reformy Polaka - bo przepraszać już czasem umiemy:-)

W ramach dobrego wychowania: Norbert dziękuję Ci! (to chłopak, który to wyprodukował:-) Ja tylko administruję.

Wgrywam plik Zoli i popełniam wykroczenie przeciw tajemnicy korespondencji:-)

Marku ,tak wyrażam zgodę ,ale  to zgoda mojej przyjaciółki i
pedagoga. Jest to Wanda Szafoni - pedagog i nauczyciel PO w II
Liceum Ogólnokształcącym im.Wł. Broniewskiego,czyli w mojej
szkole.Najlepszy i najpracowitszy człowiek jakiego znam.

Marek Pleśniar21-11-2002 19:04:49   [#04]

guzik:-))))

Zola!! Wgraj to bo trzeba mieć swoje hasło z forum:-)))) Proooszę! Ja nie mogę a pod swoim imieniem nie chcę:-)
beera21-11-2002 19:25:33   [#05]

Więc tak:

Robimy z Beatą Statut- będzie świezutki jak buleczki z rana. W przyszłym tygodniu pewnikiem koniec nastąpi i będzie on najaktualniejszy pod slońcem ( chyba, że MENIS znowu coś ;-)

To wrzucę :-)

A umiem?

Janusz Pawłowski21-11-2002 20:42:38   [#06]

Do wymiany plików można już dostać się bezpośrednio z forum - dołożyłem odpowiednią pozycję w menu (to brązowe na samej górze).

Jeśli ktoś aktualnie "siedzi" na forum i nie widzi tej pozycji ("Wymiana plików"), to zamiast histerycznie alarmować - jak to macie w zwyczaju ;-))) - niech odświeży przeglądarkę ... tzn ... wciśnie klawisz F5 (dla pewności ze trzy razy ;-))).

Marek Pleśniar21-11-2002 21:03:58   [#07]

i tym samym

Janusz ukoronował sprawę:-)

fajna maszynka janusz - bardzo sie wszystkim spodobała (wszystkich których spytałem:-)

i przez to tu pisanie przerżnąłem przed chwilką w skrable z 11-latkiem bo mi czas poleciał kurka:-)

Zola21-11-2002 22:42:01   [#08]

no teraz juz jest istne cudo

i moje sie wgrały ;-)

Marioola22-11-2002 20:14:15   [#09]
No teraz to już jest super.
Wspaniały pomysł i nieoceniona pomoc dla nas wszystkich.
Pozdrawiam
PS
Jestem pod wrażeniem.
maeljas22-11-2002 20:50:57   [#10]

Podziękowania

Pomysłodawcom i twórcom działu:

Niech wam Bozia w dzieciach wynagrodzi ( nie tylko w szkole)
krystyna22-11-2002 22:55:53   [#11]

TO działa !!!

Od kilku dygodni próbuję przekopać się przez tonę papierów, żeby w końcu się dyplomować...

 Jestem przypadkiem "opóźnionym w rozwoju", obejmował mnie staż 9 miesięczny, który chwała Bogu zakończyłam w maju 2001 i zamiast od razu składać papiery robiłam mnóstwo innych rzeczy, a przede wszystkim plułam na papierowe zasady awansu...

Sto razy bardziej wolałabym super - egzamin przed super - komisją niż to co teraz robię !!!

A ponieważ chcę zdążyć na sesję zimową, to papierzyska powinnam złożyć przed Świętami - tymczasem dalej robię wszystko, tylko nie to co trzeba, a tu właśnie znalazłam super - pomysł na wymianę plików !!!

Kiedyś, chyba Marek z Rzeszowa myślał i pisał o czymś bardzo podobnym...

Wrzuciłam więc tam na próbę kilka sztuk ankiet i arkuszy i cieszę się, że znowu nie robię tego co powinnam...

Jak pokonać odrazę do papierów, które zajmują podłogę w  2 pokojach - bo poukładane tematycznie, łazi po nich pies, a ja omijam z daleka ???

Jak wyście TO zrobili ???

Małgoś22-11-2002 23:06:06   [#12]

Ale zabawa!

TO naprawdę działa!

A na dodatek ... powiało życzliwością międzyludzką.

Atmosfera trochę jak na imprezie składkowej :-)

krystyna23-11-2002 00:56:29   [#13]

mam pytanie...

Czy można przerabiać zamieszczane tam materiały ???

Ja właśnie zrobiłam to z bardzo fajną zamieszczoną przez Małgosię ankietą dot. agresji i przemocy.

Zrobiłam w niej tylko taki mały techniczny misz-masz, który chyba ułatwi nieco jej wypełnienie..

Pytam i Małgosi i Marka !

PS

Czyli dalej "bawię się" zamiast..............j.w............

Małgoś23-11-2002 01:45:29   [#14]

oczywiście, że mozna przystosowywać, udoskonalać itp.

ma służyć komus jak najlepiej :-)

Małgoś23-11-2002 14:56:11   [#15]
Czy jeśli plik ma rozmiar ponad 200kB, to nie ma szans na jego umieszczenie?
Marek N23-11-2002 15:15:11   [#16]
Małgoś, najlepiej byłoby skompresować. Wtedy zajmuje miej miejsca i szybciej się ściaga. Można też podzielić. Jeśli masz problemy to chętnie pomogę :-)
PawełR23-11-2002 16:25:38   [#17]

Ubawiłem się...

gdy przeczytałem, że tekst jednolity - seks - jest tylko dla członków OSKKO. Wreszcie znalazłem doskonały motyw do zapisania się do OSKKO :-))))))
Małgoś23-11-2002 16:26:56   [#18]
chyba chodziło o ochronę ...niepełnoletnich ;-)
Leszek23-11-2002 21:13:26   [#19]

ano ano :-)

Pozdrawiam

fredi23-11-2002 21:16:09   [#20]

Potwierdzam....świetny pomysł.

Teraz to jest porawdziwe forum.

Janusz Pawłowski23-11-2002 21:18:35   [#21]
a do tej pory było ... na niby ... fałszywe ... udawane ... kurcze ... no ... jakie, Fredi? ;-)))
Marek N23-11-2002 22:59:02   [#22]
Wirtualne ;-))))))))
Janusz Pawłowski23-11-2002 23:07:05   [#23]

;-)))

I mam nadzieję, że się pod tym względem nic nie zmieniło. ;-)))
Wiesz ... nie chciałbym być tu zaskoczony jakąś drastyczą zmianą, bo oprogramowywanie wirtualnego świata przychodzi mi o wiele łatwiej niż rzeczywistego (np. wychowywanie dzieci - trudna rzecz i robi się znacznie więcej błędów).

A tak na poważnie:
Wymiana plików nie jest elementem forum - jest elementem witryny OSKKO - tak samo jak jej elementem jest to forum.
Są to dwa niezależne wirtualne byty - umiejscowione w wirtualnym miejscu zwanym witryną - niewirtualnego już OSKKO.

Wiem, że ta informacja nie niesie jakiejś doniosłej prawdy, która powoduje przewartościowanie otaczającej nas rzeczywistości (tej wirtualnej, czy rzeczywistej), ale dla porządku należało ją ujawnić. ;-))

Marek N24-11-2002 01:14:27   [#24]

;-))))

Aż mi włosy się zjeżyły, gdy pomyślałem, że ktoś mógłby mnie zdefragmentować albo potraktować antywirusem. Mój system... hm... operacyjny też, bardzo mi odpowiada. Lepiej niech nic się nie zmienia ;-)))
Dzieci... wirtualnie... a co z przyjemnością? ;-)))))))

Ta informacja najważniejsza, mogę spać spokojnie ;-)))))

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]