Forum OSKKO - wątek

TEMAT: do dyrektorów przedszkoli
strony: [ 1 ][ 2 ]
beera16-12-2006 08:29:33   [#51]

tak sobie przeanalizowalam

zdanie "dobrze się już znacie"

Myśle, że kiedys ktos napisze o nas dużą pracę- zobaczycie, bo te nasze kontakty chyba jednak wybiegaja poza normę ;)

Azę -  forum, Miętne, ale przede wszystkim zlot- tu się ludzie poznają bardziej, bo mają więcej czasu ( aza zreszta teraz za to płaci, bo tych, co ich znamy lepiej zagaaniamy do ciężkiej pracy, vide "smutny pan")

Joljol, to najpierw forum, zaraz potem Mietne, gdzie się nam nie pokazała ;) no i teraz znowu forum

Grażka- forum, zloty, od drugiego- zdaje się? ( z przerwami- bo czasem opuszcza ;), Miętnych kilka- na ostatnim MIetnym prowadząca zajęcia z Dorota Dziamską

Macia- kilka Miętnych i forum, rzecz jasna :)

Benigna- Miętne i forum

AnK- Miętne i forum

I renatka takoż

( swoją droga pamiętam to pierwsze spotkanie na pierwszym Miętnym, gdy szukalam Benigny do zdjęcia, a mysmy się wszystkie poznawały :)

Rycho- czlonek załozyciel Stowarzyszenia, szef Komisji Rewizyjnej, kilka Miętnych ( jesli juz nie kilkanascie)

koba- jak czytam dwa Miętne- nie byle, co, ale forum po Miętnem chyba dopiero- tak kojarzę? Musialysmy w tym Mietnem gadać na pewno, i przy gitarze siedzieć  ale bez zdjęcia nie skojarzę kto zacz :)

Gosia, wiola, malinek, ace, marla, forum- jesli błądzę, poprawcie mnie :)

...................

Jaga- tak to my się znamy.
Jak to opisałam wygląda na to, że bardzo:)

beera16-12-2006 08:31:19   [#52]

zatesknilo mi się :)

na tym zdjęciu jest i Benigna, i Grażka, i Renatka i Macia :)

beera16-12-2006 08:33:29   [#53]

a to drugie Miętne

i kolejna część nas z forum

:)

malinek16-12-2006 08:34:19   [#54]
Nie mylisz się Asiu,do zobaczenia w lutym:)
Koba16-12-2006 20:22:34   [#55]

znamy sie za mało

Ale na tyle na pewno , że przenigdy nie poczułam ani w realu ani na forum ,że jakikolwiek etap kształcenia jest gorszy czy lepszy. Ważniejszy czy mniej ważny. Są kwestie ogólne i specjalistyczne. Ja przynajmniej odczułam ,że chodzi o coś ważniejszego niż ta czy tamta. I jeśli choć trochę przesadziłam - to mnie poprawcie.Lubię Specjały , bo dotyczą sfery życia , której nie doświadczyłam. Szkolnictwo zawodowe mnie nie interesuje - to nie czytam. Ale matury - nie jestem ze średnich , ale dziecko miałam maturalne ( w tamtym roku np.)Forum zmieniło mój punkt widzenia i na pewno nauczyło bardzo dużo. Mogłam prawie partnersko rozmawiać z posłanką o problemach , bo miałam pojęcie o co w tym wszystkim biega. Dlatego postaram się być w Miętnem z 2 powodów. Żeby się dowiedzieć i żeby spotkać różnych ludzi - najczęściej bardzo życzliwych i otwartych.
beera16-12-2006 20:24:38   [#56]

za mało- bo zawsze jest za malo

ale tak sobie myslę, że znamy się jednak zupelnie nieźle

Forum uczy nas siebie:)

( mój też matura w tym roku)

grażka16-12-2006 20:53:31   [#57]

Miłe zdjęcia :)

Ale w tym roku po raz pierwszy na przedszkolną nie przyjadę - moja macierzysta drużyna - 8 lat byłam drużynową - ma jubileusz 50 lecia.

Ale może kogoś namówię :)

Renatka17-12-2006 14:53:36   [#58]
ale miło powspominać chcę przyjechać, ale trochę komplikacji może sie uda, zawsze co dyskusje na żywo to na żywo....
aza17-12-2006 21:46:47   [#59]
asiu - możesz mnie bez skrupułów zaganiać w Miętnem ;-)
jaga3719-12-2006 20:03:23   [#60]

do urzędniczki

we wcześniejszym poście piszesz aby na pismie złożyć zmianę zapisu odnośnie dodatku za wychowawstwo czy mogłabyś podpowiedzieć jak najlepiej napisać takie pismo abym znów nie popełniła gafy.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ][ 2 ]