Forum OSKKO - wątek

TEMAT: odpowiedź na wniosek o ropoczęcie stażu
strony: [ 1 ]
violka18-09-2002 21:09:04   [#01]

czy dyrektor wydaje na piśmie decyzję/zgodę na rozpoczęcie stażu nauczycielowi, który złożył wniosek ?

gdzieś widziałam coś takiego: ...działąjąc na podstawie....ble,ble,ble.... wyrażam zgodę na realizowanie stażu w wymiarze ...

a może tylko mi się zdawało, tyle tych papierów trzeba wyprodukować, że może ma już omamy

podpowiedzcie, bo zamęczę się tym szukaniem

Agnieszka z Krakowa18-09-2002 21:56:57   [#02]

Ja dostałam coś takiego - dwa zdania (przy czym w drugim była mowa o tym, kto jest moim opiekunem).

Nie moge Ci podać tekstu, bo to jeden z tych papierów, których mi nie oddali:)

HenrykB19-09-2002 00:14:17   [#03]

Niby jest wniosek

...powinna byc decyzja.

Żadnej dotychczas nie dawałem. Zatwierdzam plan rozwoju odrębną decyzją.

Zastanówmy się:

   1. Nauczyciel rozpoczyna staż z początkiem roku szkolnego, nie później jednak niż w ciągu 14 dni od dnia rozpoczęcia zajęć, na swój wniosek skierowany do dyrektora szkoły, z tym że nauczyciel stażysta rozpoczyna staż bez złożenia wniosku.

Czy jakakolwiek moja decyzja ma tu znaczenie? I tak rozpoczyna. Mogę tylko poinformować o tym, o co on wnioskuje. On może mi z kolei odpowiedzieć, że informację przyjął... I tak w kółko. :-)

Czyba nic nie jest potrzebne.

Ewa z Rz19-09-2002 06:46:11   [#04]

Żadnych odpowiedzi nie dawałam

Bo i po co? Szkoda papieru...

O tym kto jest opiekunem poinformowałam ustnie, a tylko opiekun dostał papier, że nim jest, bo to wiąże się z wynagrodzeniem. No i ten papier potrzebny będzie opiekunowi w dokumentowaniu jego stażu...

Ale nauczycielowi odbywającemu staż, to na gruszkę...

Dziwię się, że ten, zbędny papier, Agnieszce zabrali...

Agnieszka z Krakowa19-09-2002 07:03:41   [#05]

Coś mi się przypomniało - ja wnioskowałam o staż skrócony i dyrektor musiał się jakoś do tego skrócenia odnieść. Może stąd ten papier.

A co do zabrania -  nie oddano mi także jednej z moich ślicznych, kolorowych przegródek w segregatorze - chycba faktycznie się spodobała ;-)

Marek Pleśniar19-09-2002 07:54:27   [#06]

jak plan zatwierdzony

to żadne wnioski bądź ich brak nie zatrzymają przebiegu stażu.

Ale podobno biurokraci niczego nie wyrzucają - stąd może to zamiłowanie do papieru.

janzg19-09-2002 08:35:12   [#07]

ale informuję (na piśmie) Radę Rodziców, którzy nauczyciele rozpoczęli staż w danym roku.

Chyba jestem biurokratą :-))

Marek Pleśniar19-09-2002 09:20:29   [#08]

ee tam

:-)
violka19-09-2002 09:51:59   [#09]

dziękuję wszystkim

może dmucham na zimne, ale przechodząc sama przez tryby maszyny awansowej nabawiłam się uczulenia na papierki - lepiej jeden za dużo niż za mało

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]