Forum OSKKO - wątek

TEMAT: do kiedy działa ten samorząd
strony: [ 1 ]
Gaba08-09-2002 15:53:34   [#01]
pytanie pozornie głupie, przepraszam.

Mamy w szkole  uroczystości  o wymiarze bardzo powaznym, a tu przed nami wybory, zmiany i zawirowania.

A szkółka jak to szkółka - 110 lat, powtórne nadnie imienia na Wawelu i jak Bóg da (ale w to nie wierzę tak do końca) to sztandar. Termin 26 listopada 2002.

Do kiedy działają te władze samorządowe
- jest pierwsza tura wyborów, potem druga i co dalej z końcówką listopada.


Wiem, że nie myślicie o listopadzie... jestem przy liście oficjeli i...
JarTul08-09-2002 16:19:14   [#02]

Kadencja obecnych rad miasta, sejmików wojewódzkich

kończy sie 11 października. Burmistrzowie, prezydenci miast, wójtowie wraz z zarządami działać będa do czasu wyłonienia swoich następców w wyborach powszechnych. Sądzę, że baaaaaaardzo optymistycznie patrząc najwcześniej w połowie listopada pojawią się nowe "władze" ;).
Marek Pleśniar08-09-2002 18:00:42   [#03]

lepiej poczekaj:-)))))

będzie praktyczniej:-)
Gaba08-09-2002 19:31:54   [#04]

A źródło wciąż bije...

Prawda, że trzeba by poczekać (lub poszczekać), ale może nie być na kogo, czasy jakby dziwne i coraz dziwniejsze.

A tu nic z tego - Mickiewiczowi umarło się 26 listopada... i już. Myślę sobie tak, że jeżeli nie będzie z kim rozmawiać, to nie będę - impreza jest dla nas, dla dzieci, rodziców i nauczycieli.

Mamy my sobie uświadomić skąd idziemy, dokąd zmierzamy. Jeżeli się spotkamy TAM w narodowym nekropolis u grobu naszego patrona, to będzie  ślad pamięci, który nasi uczniowie, nasi absolwenci, rodzice i nauczyciele weźmiemy jako lekcję historii, bo któz jest dzisiaj w stanie mówić głośno o patriotyzmie. Jak to słowo dziwnie brzmi?

"Ojczyzna to pamięć i groby". Imię nasza szkoła jako szkoła podstawowa otrzymała przy okazji pogrzebu Mickiewcza w Krakowie 1892, jest więc okazja powiedziec jeszcze raz - Ty jesteś jak zdrowie.

Kilka lat temu napisałam taki artykulik "Za co kochamy Mickiewicza", gdy na uroczystości z okazji śmierci narodowego wieszcza nikt nie przyszedł, nawet organizatorzy...

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]