Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Poprawki
strony: [ 1 ]
beera22-08-2002 08:41:39   [#01]

MA ktos w kompku protokoły egzaminów poprawkowych?

Nie wiem, co sie stalo z moimi, chyba komputer je wypluł...

Ratunku :-)

Marek Pleśniar22-08-2002 09:10:01   [#02]

wysłałem Ci

kurka
beera22-08-2002 09:12:48   [#03]

:-)

No dzieki :-))

 

Kurka ;-))

Jacek22-08-2002 11:39:27   [#04]

mnie tez zginęły

więc i ja poproszę jeśli można :))
Bożena22-08-2002 11:44:26   [#05]
Marku, prześlij i mnie. Dzięki
Marek Pleśniar22-08-2002 12:10:01   [#06]

:-)))

matko, no tak:-) to tylko  to parę zdań na kartce?

ok co tam:-) sami chcieliście

HenrykB22-08-2002 17:52:49   [#07]

Mnie nie zginęły

Ale też chętnie obejrzę!

I pięknie podziękuję!

Justyna22-08-2002 19:35:43   [#08]
Dopisuję się do klubu proszących i dziękujących
Marek Pleśniar22-08-2002 19:46:24   [#09]

jesteście patentowane lenie:-)

to tylko pare zdań na kartce!!!
o:


Protokół

Egzaminu poprawkowego

 Z dnia ..... sierpnia 2001r

            Na podstawie § 31 Statutu Szkoły Podstawowej nr 3 w Olsztynie dnia .................. został przeprowadzony egzamin poprawkowy z ........................................................................ dla ucznia ......................................................................................................... klasy .................

 Egzamin przeprowadziła komisja w składzie:

1.      .................................................. – przewodniczacy

2.      .................................................. – członek komisji

3.      .................................................. – członek komisji

 Pytania egzaminacujne:

  

 Uczeń udzielił odpowiedzi:

 

I uzyskał ocenę: .................................................................

Od ustalonej odpowiedzi nie przysługuje odwołanie

 Podpisy członków komisji:

1................................................

2................................................

3................................................                                                                                       Dyrektor szkoły      

Zola23-08-2002 00:21:38   [#10]
ja mam podobnie ,ale dziele to na część pisemną i ustna i dopiero potem stawiam ocenę
beera23-08-2002 08:32:57   [#11]

Zola?

No własnie, bo miałam tu pytać co z częścią pisemną.

Wklej , bądź ludzką zolą :-))

ewa23-08-2002 19:51:45   [#12]

hm, ja mam taki :-))

Protokół z egzaminu poprawkowego

przeprowadzonego w dniu ..........................................................................................................

Nazwisko i imię ucznia ...............................................................................................................

Klasa ............................................ rok szkolny ..........................................................................

Nazwa zajęć edukacyjnych .........................................................................................................

Komisja w składzie:

Przewodniczący: ........................................................................

Egzaminator: ........................................................................

Członek: ........................................................................

Pisemne pytania egzaminacyjne:

  1. .................................................................................................................................................
  2. .................................................................................................................................................
  3. .................................................................................................................................................
  4. .................................................................................................................................................

Ustne pytania egzaminacyjne:

  1. .................................................................................................................................................
  2. ............................................................................................................................
  3. ............................................................................................................................
  4. ............................................................................................................................

Wynik egzaminu:

.........................................................................

 

Ocena ustalona przez komisję: ....................................................

 

Podpisy komisji:

    1. ...........................................
    2. ...........................................
    3. ..............................................
Marek Pleśniar23-08-2002 19:54:56   [#13]

hm:-)

ludzka Ewa:-)))))
Zola23-08-2002 21:56:37   [#14]
ja mogę byc ludzka w poniedziałek
Marek Pleśniar23-08-2002 22:17:58   [#15]

to jeszcze dwa dni nieludzka?

:-)
Zola23-08-2002 23:25:22   [#16]
jak jest rodzaj męski od @ ;-)
Ewa z Rz24-08-2002 07:09:01   [#17]
@iszon!
Marek Pleśniar24-08-2002 08:42:36   [#18]

a kilka @p rodzaju żeńskiego to jak?

hm? jak się mówi na nie w liczbie mnogiej i jakoś specjalnie?

;-)

ewa24-08-2002 13:22:20   [#19]

przyjęłabym

@piatki :-)))
gosiula24-08-2002 13:48:00   [#20]

a ja mam taki uniwersalny druk (do poprawkowego i klasyfikacyjne

Wrocław, dnia............................

PROTOKÓŁ Z EGZAMINU

...................................................

Imię i nazwisko ucznia:

 

Klasa:

Data:

Skład komisji:

....................................................................................

 

...................................................................................

 

....................................................................................

Podpisy:

.........................

 

.........................

 

.........................

 

Cel egzaminu:

 

 

 

 

 

Zakres materiału:

 

 

Wynik egzaminu (ocena końcowa):

 

CZĘŚĆ PISEMNA

CZĘŚĆ USTNA

TEMAT(ZADANIA, PYTANIA):

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TEMAT (ZADANIA, PYTANIA):

OCENA CZĘŚCI PISEMNEJ:

OCENA CZĘŚCI USTNEJ:

UZASADNIENIE:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UZASADNIENIE:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UWAGI:

Uczeń potwierdził wolę zdawania egzaminu ......................................... oraz nie zgłosił dolegliwości zdrowotnych utrudniających zdawani

e egzaminu. [TAK / NIE (opisać)]

 

 

Ciekawska28-08-2002 17:56:08   [#21]

promocja warunkowa

 

Czy rada pedagogiczna może a nie musi udzielić zgody na promocję warunkową?

Czy ktoś zna odpowiedźna to pytanie? Do tej pory myślałam,że rada nie musi wyrazić zgody na warunek.Usłyszłam,że każdy kto zwróci się o promocę warunkową obligatoryjnie ją dostaje (oczywiście raz ). Czy ma ktoś z Was doświadczenia w tym zakresie?

beera28-08-2002 18:14:56   [#22]

To jest w przepisach

Jutro do nich popatrzę...

..................

Wiecie co..mam takie ogólniejszej natury uwagi.

Czy te poprawki sa potrzebvne, czemu służą, czy warto stresować nimi...itd....

Różne miałam przemyślenia na ten temat. Poprawkę miał uczeń, ktory NIC NIC nie robił. Zeszytu nie nosił, zadań nie odrabiał. NIC.

Zostawiac go sensu nie ma. Ale nie zareagować- tez źle.

No to miał poprawkę.

Przyszli dziś do szkoły z mamą.

Oboje przejęci ( ona bardziej)

Dzieciak miał przez nauczyciela wyznaczone minimum. Przeczytać Ktarynkę, cos tam z gramatyki.

I on się nauczył!

Umiał.

Przeczytał te lekturę i nauczył się, co tam miał do nauczenia. Pewnie, że nie świetnie, pewnie, że nie miał dużo..ale jednak...

To taki uczeń, ktory u nas dopiero pierwszy rok.

I tak sobie myśle- czy takiego bodźca trzeba było, żeby on się zmobilizował i żeby dom się zmobilizował?

Dzieciak nigdy nie będzie orłem, ale przy jakims wysiłku miałby szansę.

Jak motywować takie dzieci?

Jak z nimi pracować?

HenrykB28-08-2002 21:12:45   [#23]

Rada nie musi

udzielić zgody na promocję z oceną niedostateczną. Nie nazywał bym tej promocji warunkową - nie ma podstaw w przepisach na taką nazwę.

§ 16 ust. 11

"Uwzględniając możliwości edukacyjne ucznia szkoły podstawowej i gimnazjum, rada pedagogiczna może jeden raz w ciągu danego etapu edukacyjnego promować do klasy programowo wyższej ucznia, który nie zdał egzaminu poprawkowego z jednych zajęć edukacyjnych".

Żadnych warunków. Przepisy się szybko zmieniają. U mnie dzisiaj po dwóch dniach egzaminów (10) dwóch uczniów nie przeszło. Dwóch jutro ma szansę na "dobroć" Rady. Pewnie przejdą. Bez żadnych warunków.

Czy widzicie jakieś przeszkody, żeby uczeń podczas poprawki otrzymał ocenę końcową wyższą od dopuszczającej? Ja nie widzę. Ale nie wszyscy tak myślą. Po obecnych doświadczeniach chyba opracujemy w szkole szczegółowe zasady organizacji egzaminu poprawkowego. Wzór protokołu mam podobny jak poniższe.

Marek Pleśniar28-08-2002 21:43:30   [#24]

poprawka asiu...

to instytucja pożyteczna. Miec poprawkę to jednak coś:-)

a przecież działamy na masie. Na ogromnej liczbie dzieci. Zawsze parę z nich nie przejdzie drogą normalną jak wszyscy. Możemy starać się docierać do nich, zapobiegać takim problemom, ale zawsze pare sztuk tego będzie miało poprawke:-) Statystyka.

Więc warto poprawki mieć przewidziane i poorganizowane. A jednocześnie kombinować jak ograniczyć ich liczbę.

Do mnie dziś przyszedł też taki jeden. Zapyta czego ma się nauczyc:-)  Na piątek - za cały rok:-)

Wiem że nauczycielka dla niego przygotowała materiały na wakacje bo widziałem. Ale on ich nie widział. Jego mama zdaje się tez:-)

HenrykB28-08-2002 22:19:42   [#25]

Mój jeden nie przyszedł. Dzwoniliśmy do niego, przepraszał, że zapomniał.

Przyszedł i pisał.

Matka drugiego dzień przed egzaminem przyszła zapytać, kiedy egzamin, bo podobno syn będzie miał. Też pisał.

Obaj powtarzają.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]