Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Pewna uwaga w sprawie regulaminów kontroli...
strony: [ 1 ]
Gaba16-07-2002 08:13:54   [#01]
koledzy -

1. pojawiają się nowe prośby o regulaminy kontroli wew.
2. Kto ma stare czyli z ub. roku też ma do kosza.


3. Muszą być nowe  lub znowelizowane, gdyż pojawiy się dwie ważne ustawy o rachunkowości ze stycznia 2002 oraz o zamówieniach publicznych... zmienia się zakres odpowiedizalności niektórych osób, a zw2łaszcza dyra, zmienia się zakres kontroli i inne.

4. Mama gdzieś (na biurku) te poprawki - ale nie mogę teraz znaleźć, trochę cierpliwości (dwa/3tygodnie) i odgruzuję biurko... mam nadzieję, że to jest na biurku!n Chyab ze amba wcięłą... to będę zła.

5. O tych poprawkach (bardzo koniecznych i bardzo pilnych ) mówiono nam w ZEO oraz na szkoleniu RIO w czerwcu.

6. Kto ma wejścia i znajomościw wtychze instytucjach, albo podobnych, albo jest pewien, że już ma regulamin kontroli z poprawkami niech się ujawni.


Tu pies jest pogrzebany - sama skorzystam chętnie zamiast szukac pairka na kupie gruzu!.


7. Piszę ten komunikat, bo wyczuwam, że do jednych nie dotarło, że kolejne zmiany przed nami, a
Mania16-07-2002 08:41:50   [#02]

gaba

będę cierpliwa - dwa/3tygodnie - będę powracać do rzeczywistości:-)

.........wróćmy nad jeziora....

pozdrawiam serdecznie

mania

Hanna16-07-2002 20:42:54   [#03]
A mnie najbardziej cieszy ten fragment o odgruzowywaniu biurka. Znaczy , że to co można zaobserwować u mnie w gabinecie jest zgodne z normą.Jezu, a już się martwiłam, że "cuś nie tak"
Zola16-07-2002 21:09:09   [#04]
Haniu,miec odgruzowane biurko to odchył ;-))

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]