Forum OSKKO - wątek

TEMAT: W Czamparanie Zachodnim to jest zycie.
strony: [ 1 ]
Marek Pleśniar22-12-2004 10:59:30   [#01]

czy nasze KO mają podobne znaleziska? Czyli z praktyki pedagogicznej:-)))

Czytam w Forum (co tu kryć popłakując ze śmiechu):

"Pracusie roku"

Kierownik szkoły i ośmiu nauczycieli ze szkoły w Indiach przez 23 lata nie przychodzili do szkoły choć regularnie pobierali wynagrodzenia:-)

 

"Przemyslni pedagodzy" fałszowali listy uczniów itp, ponadto wynajęli za "nędzną opłatę" trzech pozbawionych przygotowania "osobników", któzy prowadzili lekcje.

Inspekcja (tas co przyszła po 23 latach;-) wykryła to.

We wrześniu cały personel szkoły wylano na pysk:-)

--------

A Wy mi tu bajdurzycie o dokumentacji, planie nadzoru i PISAch:-)))

OlaM22-12-2004 18:44:05   [#02]

Marku

ten numer, by nie przeszedł w żadnym KO na terenie kraju, a szkoda:-)))))
Ewa z Rz22-12-2004 19:01:47   [#03]

a może...?

Czasem mam wrażenie, że KO nieobecne jakieś... Przez ostatnie 6 lat ani go było widać, ani słychać - nawet na brak ankiet nie reagowało... :-0
OlaM22-12-2004 19:11:43   [#04]

Ewa

szansa na zatrudnienie dyrka i nauczycieli jakiś "osobników". U mnie by to nie przeszło jestem na cenzurowanym w KO:-))))
AnJa22-12-2004 19:12:04   [#05]
Reaguje:-)

Na brak ankiet, kopii sprawozdań gusowskich, odpowiedzi negatywnych gdy problem u mnie nie występuje i nieobecności nauczycieli na szkoleniach  - to na piśmie.

Ustnie zareagowało, kiedy pewien dyrektor wprawdzie na szkolenie jeździł, ale do przerwy południowej je rozwalał  naiwnymi pytaniami, a po przerwie zrywał się do chałupy tłumacząc, że ma daleko a po zmierzchu zbójcy na drogach czyhają.

ciekawe, że o to do południa pretensji nie mieli.
Gaba22-12-2004 19:36:20   [#06]

- możliwe jest....

-  ten Czamparan Zachodni, oj mozliwy jest i w III RP - 10 lat chłopina piła gorzałkę w gabinecie dyrektora, pobierając myto. Na lekcje chadzał z zrzadka (ale za to chwiejnym krokiem), miał tez syndrom.. smoka Wawelskiego. Zionął. Bywało, że lekcje za niego, historyka w gimnazjum, prowadziła woźna lub też nauczycielka nauczania zintegrowanego pewna Małgorzatka.

Na narady nie chodził - nigdy nie był jako nauczyciel (a ma 25 lat pracy) na żadnym kursie.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]