Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Nauczyciele nie kupują telefonów w Plusie - akcyjka
strony: [ 1 ][ 2 ][ 3 ]
Konto zapomniane05-12-2005 10:05:31   [#101]

Powinniśmy zacieśnić kontakty z tą częścią służby zdrowia, która protestuje przeciw serialowi "Daleko od noszy". :))))

Ludziska wyluzujcie trochę. Święta blisko.

Marek Pleśniar05-12-2005 12:39:17   [#102]
a kto tu nie wyluzowuje, hę?
Gaba06-12-2005 01:47:39   [#103]
Wpatrzeni w cenę - wprowadzenie

W Wielkiej Brytanii na skutek bojkotu klientów firmy straciły w 2004 roku 3,2 miliarda funtów. Tamtejsi konsumenci nie chcą kupować towarów, za którymi kryją się działania nieetyczne. Polaków to mało interesuje. Podstawowym kryterium wyboru jest cena

Czym kieruje się Pan(i) przede wszystkim, kiedy decyduje się, jaki produkt wybrać?
(c) KUBA KAMIŃSKI

Badania przeprowadzone przez Co-operative Bank pokazują, że straty brytyjskich firm, których przyczyną były bojkoty, to zaledwie 0,5 procent tego, co mieszkańcy Wysp wydali na swoje zakupy, ale jest to o 600 milionów więcej niż w 2003 roku.

Niemrawe próby bojkotowania firm pojawiają się też w Polsce. Jak pisaliśmy w sobotniej "Rz", Związek Nauczycielstwa Polskiego ma zamiar wezwać nauczycieli do bojkotu sieci telefonii komórkowej Plus GSM. Poszło o film reklamowy nadawany przez operatora, w którym nauczycielka krzyczy na hałasujące dzieci. Zdaniem Związku film buduje zły stereotyp nauczycieli.

Trudno przewidzieć, czy bojkot przyniesie efekty. - W Polsce nie uzależnia się zakupów od postępowania firm - uważa Mikołaj Lewicki z Fundacji Komunikacji Społecznej. - Do prawdziwej świadomości konsumenckiej w Polsce jeszcze długa droga - dodaje.

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów przeprowadził badania, w których zapytał, czym przede wszystkim kierują się klienci, robiąc zakupy. Niemal połowa z nas wskazała na cenę. O jakości wspomniało zaledwie 17 procent respondentów.

Fachowcy przekonują, że również Polacy staną się świadomymi konsumentami. Nasza edukacja potrwać może jednak aż kilkadziesiąt lat. Pomagają w niej takie akcje, jaką przeprowadziła w ostatnich tygodniach organizacja ekologiczna Greenpeace. Jej członkowie zablokowali statek wiozący z Argentyny do Polski śrutę z soi genetycznie modyfikowanej, którą wykorzystuje się do produkcji paszy.

ALEKSANDRA BIAŁY
Małgoś06-12-2005 10:01:24   [#104]

Byłam wczoraj na wywiadówce u gimnazjalistki - to jedno z najlepszych gimnazjów w miescie i klasa tez taka ambitna i ...wypasiona w zajęcia ponadnormatywne ;-)

i efekt jest taki, że po tym zdarzeniu z dużo większą sympatią powitałam wieczorem znaną juz dobrze wrzeszczacą nauczycielkę z reklamy Plusa...

Ludzie! Jak ta Kobieta się osobiście angażuje sie w problemy wychowawcze szkoły. Z narażeniem własnych strun głosowych. Jak jednoznacznie "informuje" otoczenie o swojej niezgodzie na durnowate zachowania dzieci. Jak dba o ich bezpieczeństwo!

Gdyby tylko popracowałą nad ..formą komunikatu, to byłaby ..perełka ;-)

...

A ja wczoraj (i reszta rodziców) usłyszeliśmy m.in. taki komunikat: "Proszę zwrócic uwage na ubiór dzieci, żeby nie nawiązywał do subkultur młodziezowych i żeby dziewczęta sie nie malowały, ponieważ PANI DYREKTOR BARDZO ICH ZA TO ŚCIGA"

W domu podpytałam córkę, dlaczego w szkole nie mozna sie malowac itd. i co usłyszałam???

bo  PANI DYREKTOR  SIE CZEPIA!

:-(((

i dlatego własnie "ponawydurniam!!!" nabrało dla mnie innego wymiaru ...bardziej pozytywnego ;-)

Gaba10-12-2005 09:13:48   [#105]

"juz się nie ponawydrunia"

Polkomtel wycofał się z reklamy od poniedziałku.
Marek Pleśniar10-12-2005 09:26:48   [#106]
ufff, dobrze, bo to brzydka kobieta była;-)
Karolina10-12-2005 09:54:30   [#107]

Wycofał się bo już była pokazywana dostatecznie długo. Reklamy wymieniaja dość szybko!

No i dobrze, zniesmaczeni sobie odpoczną, i spokojnie zaczną pierniki piec;-))) Pozdrowienia!

Ania10-12-2005 10:33:10   [#108]

jaka brzydka, jaka brzydka?!

widziałeś, jakie wielkie, migdałowe oczy miała?
A jaki dźwięczny głos?
A jaki burgund?
;)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ][ 2 ][ 3 ]