Forum OSKKO - wątek

TEMAT: czyżby "Kaczyzm"?? Karty wyborcze rozdane...
strony: [ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ]
Marek Pleśniar26-10-2005 12:58:52   [#51]
do anglisty, do rusycysty, do ekonomisty
Jolanta Szuchta26-10-2005 13:00:50   [#52]

Pierwsza Dama

zna języki więc może robić za tłumacza.;-)
Bas27-10-2005 10:09:33   [#53]
ale brzydka jest i sapie przy wywiadach.
AnJa27-10-2005 10:47:42   [#54]
sapanie to kwestia mikrofonów także

a używanie argumentów związanych z wyglądem przez  naturę danym ... bez komentarza

mimo, że sam jestem prawie ideałem urody
Bas27-10-2005 11:48:50   [#55]

AnJa

Myślę, że ma pełne pole do rozwoju, w tym fizycznego. Zobacz, co się zrobiło z poprzedniego likatora pałacu. A że mi się nie podoba? Cóż,podobno de gustibus... i wolność słowa itd.Twoja skromność mnie powala :-). Sapanie nie jest kwestią mikrofonów (u Pierwszej Damy). A w ogóle to słuchaczki mogą zapytać o zęby, a dyrektor nie może wypowiedzieć się w kwestii urody i zadyszki? Gdzie równość w tym kraju?! Sama urody mam w niedomiarze, niestety. Uprzedzam, że domyślam się odpowiedzi i komentarzy! Ot, dążę do ideału.
Karolina27-10-2005 11:53:18   [#56]
w kwestii zadyszki masz niestety rację.... i ja nie skaczę z radości... Fakt nie uroda a rozum ważny - nie w tym rzecz.... mne całokształt jakoś martwi.
AnJa27-10-2005 11:57:11   [#57]
co do całokształtu zaczynam sie z przedmówczynia zgadzać - a jeszcze we wtorek optymista byłem

te hustawki nastrojów mnie wykończą
Tara27-10-2005 12:15:55   [#58]

A ja

tam uważam że pierwsza dama jest zaniedbana,no ale moze zrobi sobie jakąś odnowę biologiczną. Wogóle to kojarzy mi się z chatką z piernika i Jasiem i Małgosią
Ania27-10-2005 16:23:00   [#59]

a mnie

z Buką :(
;)
Małgoś27-10-2005 16:25:48   [#60]

a mnie ta para to przypomina:

Pyzę na Polnej Dróżce i Pinokio,

ale nawet mnie to nie smieszy

jest mi smutno....

Majka27-10-2005 19:41:17   [#61]

Małgoś

Smutność smutnością, ale ściana opluta herbatą :))))))))))
Bas28-10-2005 08:52:10   [#62]

A jednak!

Kaczyńscy mogą rozbawić. I nie potrzeba do tego trenowanego na siłę uśmiechu. Niech nas to natchnie optymizmem. Wyobraźcie sobie - tyle lat uśmiechać się (nie opluwać ścian, Majko) na widok Pierwszej Pary. Żyć się chce.
Tara28-10-2005 09:10:44   [#63]

Czyli

nie tylko ja zauważyłam ten sztuczny,nieszczery uśmiech naszego Prezydenta?

A mnie sie nie chce.

Zobaczcie ile problemów

-PO i PiS nie potrafia sie dogadac

-euro idzie w górę

-zagranica żle nas ocenia

-może znowu będą wybory a i tak juz spora kasę wywalili, ech życie :-(

Dobrze że choć teraz przed nami 4 dni wolnego i spotkania z rodziną przy grobach bliskich.

Marek Pleśniar28-10-2005 11:16:59   [#64]

Polacy mają jakieś niezrozumiałe mniemanie, że to kto jest El Presidente ma jakiś wpływa na codzienne zycie

w normalnym kraju robi się swoje - a Prezio nie ma na to codziennego wpływu

zobaczcie

jakimż problemem dla zwykłęgo obywatel jest "PO z PISEM nie mogą"

bylebyśmy my z kim trza mogli

TO jest problem;-) a nie ich impo..niemożność

róbmy swoje

żadna pani nie zerwie z żadnym panem z powodu El P.

żadne ognisko ze śpiewami z ww. powodu nie zaprzestanie śpiewu i spozywania... bigosu

żadna wódeczka z kolegami nie zostanie odwołana a żadna lekcja w szkole przerwana

;-)

Małgoś28-10-2005 11:28:01   [#65]

:-(

Marku, ale

ludzie czasem chorują i czasem nawet poważnie, a na wizytę np. do neurologa teraz zapisujemy sie na styczeń - niebawem w grę wejda lata nie miesiące oczekiwań;

ludzie tez inwestują lub korzystaja z cudzych inwestycji i nie jest dobrze, gdy zaufanie do sprawności gospodarczej kraju spada, co znajduje odzwierciedlenie w kursie euro, na giełdzie itd.

niektórzy ludzie maja inne poglądy niz większość, nie uprawiają religii, może nie sa poprawni seksualnie itp. - szkoda, ze ich poczucie bezpieczeństwa spada

czasem tez ludzie mają silne poczucie sprawiedliwości, uczciwości i potrzebe wiary, że uczciwość popłaca i nie jest dobrze, gdy w panstwie otwiera sie drogi karier politycznych dla awanturników, ludzi naruszających prawo i nie ponoszacych z tego tytułu odpowiedzialności

niektórzy ludzie znają dobrze historie Polski i nie jest im fajnie, gdy dostrzegają, jak bardzo w tym kraju nie korzysta się z własnych doświadczeń i marnuje zwycięstwa, sukcesy na warcholstwo i sarmackie awantury

no i w koncu sporo osób ma już swoje lata i traca nadzieję że zdążą jeszcze spróbowac jak żyje się "po ludzku" i naprawde demokratycznie i naprawde szanując prawo - czyli w poczuciu bezpieczeństwa i dumy z własnego kraju

 

PS. Np. moje zasoby optymizmu sięgają dna a różowe okulary bza duzo przepuszczają niepokijących obrazów

Bas28-10-2005 11:39:39   [#66]

a gdyby...

zrobić lunapark dla polityków. Tam by się "bawili" w Polskę, a my, za ogrodzeniem żylibyśmy spokojnie, wg praw rynku i dekalogu. Jeżeli już muszą, to niech robią to najmniejszym kosztem. Ludzkim. A swoją drogą uczucie, które ogarnia mnie w tej chwili najsilniej, to bezradność. A was?
Marek Pleśniar28-10-2005 11:40:33   [#67]
nie da się zrobić lunaparku z władzą w programie;-) Prawdziwą władzę da się wypróbować tylko na nas
Bas28-10-2005 11:51:15   [#68]

no

ja już odczuwam zmęczenie tymi próbami. Przeszłam wszystko za wyjątkiem zaborów i okupacji. Żadnych miłych wspomnień. Napiszę chyba najbardzier ponure memuary (na rychłej i wymuszonej przez polityków emeryturze).
AnJa28-10-2005 13:12:39   [#69]
według praw rynku i dekalogu?

napisz zarys zasad regulujacych takie życie

tylko nie odyłaj mnie do społecznej nauki kościoła - bo  tekst za trudny dla mnie

czyli pewnie i paru procent innych potencjalnie żyjących za ogrodzeniem
Tara28-10-2005 13:32:59   [#70]

Ludzie

ludziom zgotowali ten los.

Ja naprawdę nie chcę żeby rządziła nami PiS w koalicji LPR i Leppera.

Ale czy będzie inne wyjście?

AnJa28-10-2005 13:43:18   [#71]
Poczytaj post 64 Marka.

I daj se na luz.

A jak chcesz juz o polityce myśleć to konstruktywnie: pomyśl jakich chciałbyś mieć w przyszłym roku radnych i Burmistrza (Wójta, Prezydenta).
I spróbuj zrobic cokolwiek, żeby za rok akurat tacy ludzie wybrani zostali.
Bas28-10-2005 16:02:15   [#72]

AnJa

dekalog - jako skrót myślowy (wszystko, co dobrego wymyślili ludzie), może być heptalog. Społecznej nauki też nie kumam. Do napisania! Lecę do dom.
Marek Pleśniar28-10-2005 19:30:13   [#73]

takie pierdoły już naród z nudów pisze;-)

- prognoza Październik 2007.

Premier Marcinkiewicz prosi po raz kolejny lidera PO Donalda Tuska o przyłączenie się do koalicji i utworzenie wspólnego rządu. Argumentuje to m.in.
a) nieuchwaleniem budżetu przez ostatnie 2 lata,
b) potrzebą spełnienia obietnic wyborczych PiSu,
c) zasypaniem Kancelarii Premiera kartoflami na znak sprzeciwu przez posłów i ministrów z Samoobrony.
Dwuletnią lukę w funkcjonowaniu rządu umiejętnie zapełnia Prezydent Lech Kaczyński za pomocą dekretów. Jednym z nich ustanawia Urząd Lustracyjny, który w trybie pilnym bada przeszłość wielu osób. Wyniki badań są porażające: za świadomych współpracowników służb specjalnych działających na szkodę Państwa urząd uznaje m.in. 4-letniego wnuka prezydenta i jego 21-letnią nianię. Przecieki informują też o niejasnym pochodzeniu spaniela Pierwszej Damy.

Od października 2005 do tego czasu wymiera 15% emerytów, którym obiecano rewaloryzację emerytur. Oszczędzona w ten sposób suma pozwala rządowi zrekompensować straty spowodowane strajkami i marszami górników, pielęgniarek i gejów, którzy sporadycznie palą gumowe kaczki na ulicach stolicy. Na ich oszczerczych plakatach zamiast "IV RP" pojawia się niejednokrotnie "HIV RP".

Wojsko Polskie wraca z Iraku pieszo z powodu nieuchwalenia budżetu Ministerstwa Obrony. Jest to jednak niezauważalny incydent, w porównaniu z trwającą reorganizacją polskich służb specjalnych.
Tę wykorzystuje Putin i w porozumieniu z kanclerzem Niemiec Angelą Merkel niepostrzeżenie buduje gazociąg podszywając się pod serwis wanny posła Wassermanna. ....
Krajanka28-10-2005 19:44:33   [#74]

Bezradność, niezadowolenie, smutek, złość, huśtawki nastrojów społecznych wokół politycznej sceny... - tak mi się wydaje, że właśnie na tym najbardziej naszym politykom zależy.

Wzbudzanie atmosfery strachu to najlepszy środek na kolejne manipulowanie ludźmi. Władza może robić swoje, może działać agresywnie, bo komuś (jednostce, grupie społecznej) kto żyje beznadzieją jest już i tak wszystko jedno (ot opadają ręce) i taki wszystko przełknie, nawet to co najbardziej bzdurne albo to co w obietnicach najmniej realne.

Ech tam...

Marzę o pewnym buncie społeczeństwa... Marzę, by tak któregoś cudownego dnia wszystkie telewizyjne pudełka zrobiły "pstryk" silną mocą społeczną. ;) I byśmy zaczęli robić swoje jak to ujął Marek w poście 64.:-)

No i... byśmy przestali żyć jak lunatycy.

Renata

Maelka28-10-2005 19:55:39   [#75]

Marek

:-))))

Gdyby tak poczucie humoru i szybkość myślenia dało sie przekuć na złotówki (nawet tylko takie z nazwy, bez jakiegokolwiek oparcia w prawdziwym kruszcu) bylibyśmy jednym z najbogatszych narodów świata.

Nie wiem, jak kogo, ale mnie to pociesza...

;-)

AnJa28-10-2005 20:48:57   [#76]
"poczucie humoru i szybkość myślenia dało sie przekuć na złotówki"

ostatnio na bieżaco nie jestem - ale kiedy zdarzało mi sie coś czytać miałem wrażenie, że lepsi od nas byli autorzy mieszkający w Izraelu

a jak sobie nazwiska najlepszych polskich humorystów(z międzwojnia - dalej  po co?) poprzypominam - to mi się nawet lustracji odechciewa
Tara28-10-2005 22:10:05   [#77]

Daję

se na luz

A wybory samorządowe?tu się liczą ludzie a nie ugrupowania.

zgredek28-10-2005 22:21:33   [#78]
Tara - poczucie humoru masz
Tara30-10-2005 08:39:14   [#79]

Miewam

ale chyba to zależy od regionu,u nas tak jest,naprawdę ,idąc do wyborów szczególnie gminnych wybieramy nazwiska nie patrząc z jakiego ktoś jest ugrupowania.
Marek Pleśniar04-11-2005 15:37:20   [#80]

z pewnego forum;-)

kaczki wzięły się za kalendarz
Autor: vortex (---.internetdsl.tpnet.pl) Aspirant Młodszy od: Oct 12, 2005
Data   04-11-2005 13:51

W piątek wywalili Środę...
--
AnJa04-11-2005 16:32:15   [#81]
i daj im Boże zdrowie

bo nie był to najmadrzejszy z dni tygodnia

nawet jak na rząd Premiera z Łodzi
Majka05-11-2005 09:52:54   [#82]

ręczne sterowanie :)

Kontrowersje wokół ustnej matury
http://miasta.gazeta.pl/lublin/1,35640,3001855.html

Paweł Reszka  04-11-2005 , ostatnia aktualizacja 04-11-2005 21:19

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna sugeruje, by uczniowie, wybierając temat na ustną maturę, nie wybierali związanych ze śmiercią lub samobójstwem. Bo ich opracowanie mogłoby źle wpłynąć na psychikę młodych ludzi


- Ale na "indeksie" znalazło się kilka zagadnień, które krakowska OKE odradza - opowiada jedna z nauczycielek lubelskiego liceum. - Chodzi o satanizm - czego akurat nie trzeba tłumaczyć - oraz np. tematy związane z językiem subkultur, ze względu na mogące się w nich pojawić wulgaryzmy i zubożenie języka polskiego, a także motywy śmierci lub samobójstwa.

Jeszcze wiosną na naradach w OKE usłyszeliśmy, że kilka miesięcy swoistych studiów ucznia nad którymś z tych dwóch ostatnich tematów może niekorzystnie wpłynąć na jego psychikę, wręcz wywołać depresję.

Romualda Grabowiecka, polonistka z II LO, mówi wprost: - Myślę, że to nieco przesadzona troska ze strony OKE o stan psychiczny uczniów. Motywów samobójstwa i śmierci w literaturze nie brakuje, bo taki jest nasz świat. A stosunek do śmierci jest przecież motywem uniwersalnym.

Taka argumentacja nie do końca mnie przekonuje. Przecież motyw samobójstwa pojawia się w sztandarowych utworach literatury! Przykłady można mnożyć - choćby w "Granicy" Zofii Nałkowskiej, gdzie Zenon Ziembiewicz, główny bohater, odbiera sobie życie. Skoro sugeruje się uczniom, by nie wybierali takich tematów, to może równie dobrze wycofać tę książkę z listy szkolnych lektur? Idąc dalej tym tokiem - by nie stresować uczniów - nie powinno się nauczać Stachury, Wojaczka, Hłaski czy Bursy. Do końca września maturzyści musieli wybrać temat swojej prezentacji.

Dyrektor krakowskiej OKE Marek Legutko powiedział nam wczoraj: - Nie wydawaliśmy obowiązujących wszystkie szkoły pisemnych zaleceń dotyczących wyboru tematów prezentacji. Być może chodzi o coś na kształt sugestii."

Język subkultur, motyw śmierci, obraz szatana - mogą być  w podręcznikach, na lekcji - ale na maturze? Nie uchodzi ;)
Wywalić romantycznego Mefistofelesa, modernistycznego Lucyfera , Wolanda, bo się maluczcy zgorszą.
Idę wyrwać z podręczników właściwe strony - także z tekstami hiphopowymi , służącymi jako materiał do dyskusji o wulgaryzacji i zubożeniu języka. Ważnych dyskusji.
Marek Pleśniar05-11-2005 10:06:06   [#83]

wywalić mężczyzn z lektur - bo jeszczesię jaki chłopak zadurzy

kobiety - no bo odwrotnie

dzieci - bo się jeszcze młodzieży dziecka zachce

ale generalnie to bardzo cenna inicjatywa oke - tak dbać o ucznia

rozumiem że to dalszy ciąg twórczości takiej jak ta cośmy ostatnio się zaczytywali "o nawiązywaniu dialogu z komisją";-)

a ja myślałem że tylko KO są na cenzurowanym i niektórzy już nawet widzą powody by to zlikwidować:-) Niektórzy zaś naiwni chcieli na KKDSie by do OKE wcielić KO

zaczynam mieć obawy czy to ruch rozsądny byłby;-) Na razie nam nadzór wymyśla tylko niepotrzebne ankiety

Ale takie oke to już coś - wprowadzi literaturę i psychologię do naszego życia:-)

reasumując - wyraźnie w komisjach egzaminacyjnych pracuje za dużo ludzi, skoro mają czas na takie pierdoły. A może to znak czasów? tam TEŻ jezuici wleźli? Wskazywałby na to egzorcyzmopodobny charakter ciągot;-)

Gaba05-11-2005 10:13:52   [#84]

hihi... lektury poprawne politycznie

1. Pan Kleks - to new age!

2. Pieśń Świętojańska o sobótce - brrr. pogańswto, nawet może kult wiedź współczesnych wesprzeć...

3. Marta - no tak, o tym już pomyślałam OKE...

- wyciąć kartki z Chłopów o tym jak sobie Kuba nogę obrąbał...

 

rozmowa Mistrza Pilokarpa - sio z tym, bo... nieprezystojnie ukazuje powagę śmierci. A poza tym nie straszyć dzieci.

...

 

chyba kogoś Bóg opuścił...

bogda405-11-2005 10:38:29   [#85]

a u nas tak:

Nowy zwyczaj w Łodzi



var rTeraz = new Date(1131183110012); function klodka (ddo) { if (rTeraz.getTime()>=ddo.getTime()) document.write(''); }
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w nietypowy sposób przywitała się z mieszkańcami osiedla, na którym urządza swoją nową siedzibę.

1-->Komisja kupiła budynek przy ul. Praussa na osiedlu Mireckiego. Kilka lat temu była w nim szkoła spożywcza, w ostatnim czasie stał pusty.

OKE wprowadzając się na osiedle, postanowiła przedstawić się mieszkańcom ulic Praussa, Srebrzyńskiej, Perla i al. Unii. Przygotowała ulotki o sobie, które trafiły do skrzynek pocztowych.

Ulotki mają wielkość połowy kartki uczniowskiego zeszytu, wykonane są na kredowym papierze. Informują, że w budynku po dawnej szkole będzie teraz siedziba OKE. Kilka słów o tym, czym komisja się zajmuje i apel: "Bardzo się cieszymy, że mamy siedzibę na tak pięknym zabytkowym osiedlu. Gorąco prosimy Państwa o życzliwe przyjęcie nas na swoim terenie".

Ulotki to pomysł dyrektora OKE, Wiesławy Zewald. - Mieszkańcy osiedla przyzwyczaili się, że ten gmach i przyległy teren jest niczyj. Teraz to się zmienia. Nie będzie już można przechodzić tamtędy na skróty, czy wyprowadzać psy. Ale przede wszystkim jesteśmy na osiedlu "kimś" nowym. Przedstawiliśmy się tak, jak czyni to kulturalny człowiek wchodząc do czyjegoś mieszkania - mówi "Gazecie" Zewald.

Mieszkańcy mają mieszane uczucia. - Jeśli każdy, kto wprowadza się na osiedle będzie mi się tak przedstawiać, w skrzynce zabraknie miejsca na listy - irytuje się starszy mężczyzna z bloku przy ul. Perla. - Poza tym zupełnie nie interesuje mnie, co będzie za tym płotem - dodaje.

Z kolei pani Barbara robiąca zakupy w osiedlowym spożywczaku uważa, że pomysł jest "miły". - Wolę wiedzieć, co się dzieje w pobliżu mojego domu, a przy okazji poczułam, że jestem dla kogoś ważna.

W ostatnim czasie w Łodzi zmieniło adres kilka publicznych instytucji. Żadna nie witała się jednak z okolicznymi mieszkańcami jak OKE.
 
/ nudnawo im chyba trochę,  czy co?/
Marek Pleśniar05-11-2005 12:02:15   [#86]

"bank nie musi być miły". ma zarabiac pieniądze;-)

a nie mówiłem że mają za mało roboty?

reozgryzłęm jednak zagadkę. Chodzxi o to: Mieszkańcy osiedla przyzwyczaili się, że ten gmach i przyległy teren jest niczyj. Teraz to się zmienia. Nie będzie już można przechodzić tamtędy na skróty, czy wyprowadzać psy

To Miśka spisek!!!

zgredek05-11-2005 12:11:37   [#87]
i za dużo pieniędzy mają też
Gaba05-11-2005 14:07:02   [#88]
to wielka strata dla mieszkańców, doprawdy wielka... - mnie się nawet podoba taki pomysł (z wyjątkiem tej kredy...). A starszy pan niech nie marudzi, bo mu sięznowu tak wszyscy nie przedstawiają... ;-)
darekjot6205-11-2005 21:33:36   [#89]

Panie Dyrektorze PLEŚNIAR , czy to nie Pan nie tak dawno, mówił o apolitycznoci forum?

a to post 24(An Ja)jeszcze -" nie wiąćcie głupich katechetek, chorych na zgoła nie religijny rząd dusz proboszczów, dewotek i dewotów po przejściach z PiS i katolicyzmem"

Dlaczego nie reaguje Pan gdy obraża sie uczucia religijne milionów Polaków?

Rozumiem, że Pana idol Donald Tusk nie wygrał, ale to nie powód żeby dzielić forumowiczów na poprawnie poliycznych i tych gorszych "kościelnych".

Jeżeli zwolennicy PO mają względy na forum, to moze trzeba  logo tej partii umieścić na stronie głównej forum....

darekjot6205-11-2005 21:38:14   [#90]

 

A to post (81-AnJa)-widać podobieństwo?

"i daj im Boże zdrowie

bo nie był to najmadrzejszy z dni tygodnia"

Oj wiele jeszcze wody upłynie nim się ludzie określą......

zgredek05-11-2005 21:49:01   [#91]

no

aleś mądrze napisał darkujot23

ups...

26;-)

no obraził ten AnJa - tylko wątpliwości mam czy miliony

obawiam się, że niestety... tysiące? setki? dziesiątki? jednego?

---------------

szanowny Panie jot23 a może byś przeczytał ze zrozumieniem

cokolwiek

Maelka05-11-2005 21:56:11   [#92]

:-(

Pora mi chyba na emeryturę, bo podważyłeś, Darku, moją (niczym nie uzasadnioną, to prawda ) wiarę w moje czytanie ze zrozumieniem.

Akurat cytowane przez ciebie zdanie odbieram jako obronę i katolików, i zwolenników zwycieskiej partii przed krzywdzącymi opiniami, mogącymi być sformułowanymi na podstawie nieodpowiedzialnych zachowań niektórych osób kojarzonych właśnie z katolicyzmem i PiS.

Dziękuję, za to, że chcesz bronić dobrego imienia naszych rodaków (w tym mojego również), ale tym razem twoja odważna (choć - jak na mój gust-niezbyt grzeczna) interwencja wydaje mi się zbyteczna.

Nie chcę być niegrzeczna i nie chcę, abyś posądzał mnie o złośliwość (choć generalnie ta cecha nie jest mi, niestety, obca), ale jedyne skojarzenia, jakie mi się nasunęły to płot i kula...

Pozdrawiam!

darekjot6205-11-2005 22:00:35   [#93]

jakoś mi nie idzie czytać takie bzdury ze zrozumieniem....

darekjot6205-11-2005 22:04:37   [#94]

 ..."ale jedyne skojarzenia, jakie mi się nasunęły to płot i kula"

koleżanko poprawnie polityczna -mi takze nasunęły się pewne skojarzenia...

uderz w stół a nożyce.....

zgredek05-11-2005 22:12:08   [#95]

przecież to Ty się określasz jako poprawnego politycznie - jedynie i nieodwołalnie!

poczytaj swoje posty, które tu napisałeś

bo ja poczytałam:-(

i to nie tutaj miejsce na to, o co próbujesz się obrazić - nie rozumiesz, czyli mało ze zrozumieniem - to forum czytałeś

a skoro nie odpowiada Ci to co tutaj się pisze, to jest tyle różnych miejsc na ziemi, że znajdziesz coś dla siebie

ponieważ daleko mi do politykierstwa - pozwolę się pożegnać, bo obawiam się, że po prostu zaśmiecać zacznę

a życzę Ci powodzenia i serdecznie pozdrawiam

Maelka05-11-2005 22:15:01   [#96]

Biedny stół, on akurat naprawdę niewinny. I (a)politycznie poprawny...

Naprawdę pozdrawiam!

:-)

darekjot6205-11-2005 22:15:49   [#97]

 

ja takze radziłbym tobie przejscie na emeryturę- Maelka

bez urazy, ale nie widzisz sensu mojej wypowiedzi- nie chodzi tu o zrozumienie, ale o sposób widzenia świata i wrażliwość "katolika"...

pozdrawiam

Rycho05-11-2005 22:18:12   [#98]
szanowny panie darek
 
 

Pana idol Donald Tusk nie wygrał

rozumiem, że Pan Pleśniar przyznał się do do tego i stąd ta pewność w pana wypowiedzi ...

koleżanko poprawnie polityczna
rozumiem, że ważna jest tylko i jedynie słuszna pana poprawność ...
 
jakoś mi nie idzie czytać takie bzdury ze zrozumieniem....
rozumiem, że w pana ocenie są to bzdury i do tego takie...
 
ja także prosze o materiały-bardzooooooo....
rozumiem, że z powodu braku własnego pomysłu na stworzenie takich materiałów nie obawia się pan o to, że będą  poprawne politycznie inaczej, nie będą to bzdury oraz że nie będą oparte na programie parti Pana Tuska ...
darekjot6205-11-2005 22:25:36   [#99]

Drogi Zgredku, nie nadawaj swego sensu moim słowom. Nigdy nie powiedziałem, że mi się nie podoba to, co jest na tym forum; lecz tylko niektóre wypowiedzi. Myślę, że proponujac mi inne miejsca na ziemi, potwierdzasz moje myślenie- oto jest forum dla wybrańców...

Rycho05-11-2005 22:32:35   [#100]
oto jest forum dla wybrańców...
 
jasne, że tak. Zobacz, kto je prowadzi...
strony: [ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ]