Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Równość czy nie????
strony: [ 1 ][ 2 ][ 3 ]
Marek Pleśniar04-12-2005 23:59:56   [#101]
to znakomity dzień;-) W ogóle nie mamy dziś większych problemów niż ten;-)
Fred05-12-2005 19:40:33   [#102]

Wraca we wrzesniu do pracy w szkole.
Tolerowac te sytuacje jako norme?

Normą jest zapewnić nauczycielowi wracającemu z urlopu zdrowotnego poprzednie zajmowane stanowisko.

Czy to jest sfera prywatnosci ??
Co byscie zrobili ?

To jest sfera prywatności tej kobiety. Dyrektor przestrzega prawa, relizując m.in. politykę kadrową.

Zgodność polityki kadrowej z prawem nie musi oznaczać zgody z sumieniem, chyba, że sumienie, w przypadku pomówienia tej kobiety o homoseksualizm,  będzie w zgodzie z sumieniem narodu, wracającego np. z sumy.

No i warto pamiętać, że bóg stworzył człowieka na swój obraz i podobieństwo. ;-) Jak daleko to podobieństwo sięga, trudno określić, będąc człowiekiem. A Człowiek to coś więcej niż glina w dłoniach garncarza. W jakim momencie obrotu znajduje się koło garncarza? Ja nie wiem.

Jaką płeć ma Tożsamość Człowieka? Też nie wiem.

Nie chciałem powtarzać myśli wypowiedzianych przez Was wcześniej, więc trochę z innej strony ugryzłem wątek.

CARMEN05-12-2005 20:16:17   [#103]

Pracownik

Nie jestem dyrektorem i na pewno nie będę, ale jeżeli ta nauczycielka jest pracownikiem dobrym, to myślę,że powinna pracować z młodzieżą. Ona na pewno w pracy nie będzie podkreślać swoich preferencji, jak sądzę.

Poza tym , gdyby Pan ją zwolnił, mógłby się podnieść rwetes o naruszaniu wolności człowieka itd.

Nie jest pan też Panem Bogiem, więc niech otoczenie Pana nie obwinia za podjęte decyzje w tej sprawie. Przecież ta osoba też musi  też musi żyć.

Marek Pleśniar05-12-2005 22:37:51   [#104]

ponadtp Pana Boga nie obejmuje (mam nadzieję) KN;-)

bo to już by było podłe bluźnierstwo:-)

Adaa05-12-2005 23:20:33   [#105]

Qba

Ty tu w ogóle nie wchodź:-)
qba05-12-2005 23:46:08   [#106]

( Qba Ty tu w ogóle nie wchodź:-) )

Hm...
Nie mialem czasu spojrzec przez ostatni tydzien na Forum.
I...jestem pod wrazeniem tego co tu sie tu napisaliscie.

Na moje szczescie nie jestem dyrektorem i mocno watpie zebym dal sie kiedys na to namowic ;-)

Niemniej jednak:
sa takie kraje (np. Niemcy) gdzie w swoim czasie jeden z czlonkow rzadu obnosil sie ze swoimi preferencjami i ... chyba ta partia juz nie rzadzi.

I nie wiem czy to pomoglo czy zaszkodzilo jego zwolenikom.

Wydaje sie ze nauczyciel decydujac sie na pozostanie osoba publiczna powinien trzymac standardy.
Ubioru, zachowania i jeszcze pare innych.

A tak na marginesie ad vocem niektorym - co to tak o prywatnosci .... ;-))

Czy np. poziom mojej swiadomosci po wstapieniu do piwiarni i wyjsciu po 4 godzinach spozywania zoltej smacznej cieczy chmielowej  kwalifikuje wobec moich uczniow, ich rodzicow, sasiadow, znajomych...  mnie powracajacego do domu jako wzorowego, dyplomowanego, nauczyciela, pedagoga?

Czy naprawde  to wylacznie moja prywatna sprawa kiedy wszyscy beda ogladac gdy wezykiem wracam?

I czy naprawde malo wazne jest to czy bylem tam z kolega z pracy czy z uczniem ktory skonczyl rok temu szkole?

Byc moze to o czym 104 wypowiedzi powyzej nie koresponduje mocno z tym com tu napisal.

Ale.... smiem twierdzic ze NAUCZYCIEL zwlaszcza w swoim najblizszym srodowisku nigdy nie bedzie do konca osoba prywatna...i to do czegos zobowiazuje ;-)

A rownosci...........nie ma - za to sa zobowiazania ;-)
Janusz Pawłowski06-12-2005 00:45:36   [#107]
Podyskutuję, gdy ktoś wyrzuci (spowoduje odejście) nauczyciela z pracy, z powodu tego, że ktoś go widział wracającego do domu wężykiem z piwiarni.
qba06-12-2005 07:16:17   [#108]

...

"Podyskutuję, gdy ktoś wyrzuci (spowoduje odejście) nauczyciela z pracy, z powodu tego, że ktoś go widział wracającego do domu wężykiem z piwiarni. "

A za czule spacery za raczke z partnerem ???

:-)
mała re06-12-2005 09:04:59   [#109]

"Podyskutuję, gdy ktoś wyrzuci (spowoduje odejście) nauczyciela z pracy

U mnie była taka sytuacja, nauczyciel wracał nie tylko węzykiem, ale był widywany w miejscach publicznych (na przystanku autobusowym) przez uczniów i rodziców o innych nauczycielach nie wspomnę, w stanie skrajnego upojenia alkoholowego.po kilku takich wpadkach(nie po jednej ) kolejka rodziców z wnioskiem o zmianę nauczyciela nie przestawała się kończyć...argumenty?każdy może dopisać sobie jakie chce...

rozmowy z tym nauczycielem prowadziłam , owszem wiele razy i dopiero jak okazało się, że może stracić pracę(zaczął pojawiać się nietrzeźwy w szkole) zgodziół się na leczenie.Tam poradzili mu,że najlepiej dla niego będzie jak zmieni pracę...posłuchał teraz pracuje w innej szkole w innej miejscowości...jest dobrym nauczycielem -opinia dyrekcji i rodzice są usatysfakcjonowani.

Nie chcę się odnośić do preferencji tej pani, rzeczywiście to jej sprawa z kim sypia, ale jeśli to jest małe miasteczko...nie będzie jej lekko

AnJa06-12-2005 09:27:29   [#110]
W temacie Niemiec - przykład nie jest najlepszy, bo: burmistrz Berlina.

W temacie piwa: jeśli nauczyciel po paru złocistych wraca wężykiem - chyba nie ma predyspozycji.

Ja tak tylko, dla podtrzymania interesującego watku.
Małgoś06-12-2005 09:48:39   [#111]

Nauczyciel nie powinien wracać wężykiem (choć wężyk godniejszy niz "na czworakach"), nie powinien też odsłaniac w pracy i na ulicy pępka z kolczykiem , ani dłubać w nosie, ani mówić "ponawydurniam" i "poszłem", ani uprawiac seksu  publicznie, ani mieć zepsutych zębów, ani problemów z własnymi dziećmi...

człowiek tez nie powinien tego co w/w

bez względu na swoje seksualne preferencje ;-)

AnJa06-12-2005 09:53:07   [#112]

?;-)

Chodzę raczej prosto, pępka nie odsłaniam, w nosie chyba nie dłubie, seksu (kurde, o czym Ty tu???), zebów nie mam.

Dzieciaka mam ukatrupić czy wystarczy zrezygnować z praw rodzicielskich?
ola 1306-12-2005 10:01:47   [#113]
AnJa Ty jesteś IDEAŁ :)
Mój CI ON ;)
Zola06-12-2005 17:32:24   [#114]
o MIC ;-)))
AnJa06-12-2005 18:43:52   [#115]
co, zazdrosna?
Zola06-12-2005 18:48:11   [#116]
;-P
Gaba06-12-2005 20:30:11   [#117]
no to muszę zrezugnowac, bo zdecydowanie robie to, co nie powinnam. ;-)
Małgoś06-12-2005 21:56:56   [#118]

jesssu!!! Gaba!!!!

to znaczy, że co???

pępek, seks czy wężyk???!!!

AnJa07-12-2005 00:08:50   [#119]
tego, no...

a co tam, nie jestem plotkarz
...
ale jakby ktoś szczegóły chciał to w wymianie plików;-)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ][ 2 ][ 3 ]