Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Dla Zespołów Przedmiotowych
strony: [ 1 ]
margocha21-04-2005 22:25:07   [#01]
Ważne! Uwaga! Uczulcie proszę członków zespołów przedmiotowych na całkowite wyłączenie posiadanych przy sobie telefonów komórkowych. Mam już odwołanie. Zupełnie niesłyszalny telefon spowodował przez parę sekund trzaski we włączonym radioodtwarzaczu. Delikwent twierdzi, że mimo doskonałego przygotowania uniemożliwiło mu to koncentrację i wpłynęło na negatywny wynik egzaminu. Jutro będzie decyzja dyrektora OKE. Uczulam!
Magosia21-04-2005 22:45:36   [#02]

Niezłe

-a jak ktoś zacznie kichać - to co z koncentracją?

Ja prawie nie żartuję - na sprawdzianie jak nam dziecię zaczęło kaszleć , to naprawdę nie wiedziała komisja co zrobić, bo to rozpraszało całą salę. A dziecię zdrowe było -to znaczy nie zgłosiło choroby.

JarTul21-04-2005 23:45:38   [#03]
"Zupełnie niesłyszalny telefon spowodował przez parę sekund trzaski we włączonym radioodtwarzaczu."
NIE DAJMY SIĘ ZWARIOWAĆ.
A może to były zakłócenia w sieci elektrycznej? A może ...?
Mam nadzieję, że Dyrektor OKE zachowa się odpowiedzialnie.

Jak tak dalej pójdzie, to nie będzie można: kichać, kasłać, ziewać. Trzeba będzie uważać, aby wiatr lub deszcz nie padał za głośno. W klasach będzie trzeba zapewnić odpowiednią temperaturę, wilgotność i zapylenie. Alergik zarzuci, że członek komisji użył niełaściwych perfum lub dezodorantu... No i trzeba będzie kneblować młodzież uczącą się w szkole, zalecać chodzenie w skarpetkach, itp. itd.
LUDZIEEEEEEE! WIĘCEJ ZDROWEGO ROZSĄDKU.
margocha23-04-2005 10:32:15   [#04]
Dyrektor OKE zażądała szczegółowego sprawozdania z przebiegu incydentu. Nie siedzę przy faksie od wczoraj, więc jeszcze nie wiem, jaki będzie efekt. Zaproponowałam, że udostępnię billing, dowodzący, że w czasie egzaminu nie było żadnych wchodzących i wychodzących połączeń . Ciekawa jestem czy OKE da się zwariować czy nie.
dyrlo23-04-2005 10:43:58   [#05]

dzwonek

No właśnie a co z dzwonkiem? Słychać go przecież w każdej sali, dzisiaj jest wyłączony ale w normalny dzień pracy? Strach się bać...
JarTul23-04-2005 11:19:31   [#06]
A czego tu się bać? U nas dzwonek dzwoni, dzwonił i będzie dzwonił - taka tradycja szkoły. Jak OKE chce niech organizuje egzaminy w innych terminach.
W szkole też mamy dwa odwołania i nie zamierzam się bać. Co mogliśmy - stosownie do warunków i możliwości - zrobiliśmy.
fredi23-04-2005 11:43:15   [#07]

brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JarTul

Zola23-04-2005 11:48:07   [#08]
też popieram, nie dajmy się zwariować, jakoś z egzaminami dojrzałości dawaliśmy sobie radę
AnJa23-04-2005 11:48:31   [#09]
Świnte słowa.

U mnie też zaczęły się negatywy - więc się pewnie będzie działo.
janzg23-04-2005 12:16:13   [#10]

to jest egzamin z dojrzałości

oczywiście takich "wypadków - wpadek" będzie więcej, a to:

- nie zadziałał magnetowid albo pochłonął taśmę (bo tak była zniszczona),

- nie odtworzył komputer,

- nie potrafiła włączyć magnetofonu,

- itd.

-----------------------------

przygotowanie prezentacji (15 minut) miało trwać od października 2004r.,

- przez cały marzec do dyspozycji maturzystów były przygotowane i dostępne od godz. 7:00 do18:00 od poniedziałku do piątku 2 komputery multimedialne, (nauczyciele informatyki instalowali zgłaszane - potrzebne kodeki) 

- magnetowidy z TV i radioodtwarzacze wzięte z pracowni polonistycznych,

- każdy maturzysta został poinformowany, że między 17 a 18 w przeddzień prezentacji może wykonać próbę generalną na sprzęcie.

------------------------------

TO WSZYSTKO - NIECH SIĘ ODWOŁUJĄ

zgredek23-04-2005 12:55:15   [#11]

wiecie co, a ja bym właśnie chciała, żeby wszyscy, którzy nie zdadzą się odwołali

niech zasypią oke, cke odwołaniami

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]