Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Plan wynikowy
strony: [ 1 ]
Jarek220-04-2005 09:21:25   [#01]
Cz możecie mi przesłać plan wynikowy dowolnego przedmiotu do gimnazjum (na wzór). Dziękuję
Konto zapomniane20-04-2005 09:42:18   [#02]

Planowanie wynikowe

Proponuję jedynego w swoim rodzaju Juliana Ochenduszko! "Planowanie pracy dydaktycznej nauczyciela"WOM Bydgoszcz,

B.Niemierko "Planowanie zajęć dydaktycznych.K.Kraszewski(red.)Sztuka nauczania. Czynności nauczyciela"PWN

W każdym poradniku dla nauczyciela są zawarte wymagania podstawowe i ponadpodstawowe do poszczególnych działów programu.

beera20-04-2005 10:36:02   [#03]

wysyłałam kiedyś

wałbrzyskie wzory do różnych klas gimnazjum, to ze dwa lata temu bylo- takie ich przymiarki( rozsyłalam za zgodą)

Ja już nie mam, ale pewnie ktoś na forum ma. Na pewno AdamN, bo robił scan.

beera20-04-2005 10:38:35   [#04]

ooo

znalazłam coś jednak- ślę
Grażyna Stanek20-04-2005 15:16:02   [#05]

asiu

Proszę prześlij do mnie też. Dziękuję.                Grażyna

Mariola Piotrowiak20-04-2005 21:29:55   [#06]

plan wynikowy

Jeżeli prośba jest jesze aktualna,to mogę służyć planem wynikowym z chemii.  Ale bedę mogła przesłać dopiero w sobotę
Grażyna Stanek20-04-2005 22:14:18   [#07]

Mariolu !

Moja prośba nadal aktualna. Czekam w sobotę. Dziękuję.
Najbardziej interesuje mnie plan wynikowy z matematyki do gimnazjum, ale może być chemia - też ścisły przedmiot. Wersja elektroniczna zawsze mile widziana, a ile pracy i czasu da się zaoszczędzić.
Interesują mnie też wałbrzyskie wzory do różnych klas gimnazjum, dlatego asię też nadal proszę.
Lubię wiedzieć co inni ludzie piszą, czasem coś ściągnę, czasem przepiszę, czasem wymyślę coś innego. Różnie bywa, zawsze jednak podaję źródła i materiały z jakich korzystam.

hania20-04-2005 22:25:50   [#08]

Grażyko

sprawdź sobie pocztę ..
pozdrawiam
hania
Grażyna Stanek20-04-2005 22:43:31   [#09]

haniu

Serdecznie dziękuję. Jakoś dzisiaj nie włączyłam sobie poczty, gdy zaczęłam wycieczkę po Forum. Jeszcze raz dziękuje i też pozdrawiam.
Konto zapomniane22-04-2005 10:30:50   [#10]

o planie wynikowym

zobaczcie sobie bardzo ciekawy artykuł Lisieckiej na temat pisania planu wynikowego. rewelacja. przydaje się bardzo do planowania ewaluacji planów wynikowych i przedmiotowych systemów oceniania. Sam dzięki niemu zaplanowałem sobie jak będę dokonywał ewaluacji PSO i planów wynikowych - co potem hehe wykorzystam do raporciku.
oto adres strony do artykułu
http://www.wszpwn.com.pl/default.asp?section=KLUB&ID=1216
Grażyna Stanek22-04-2005 18:15:05   [#11]

asiu, asieńko

Po pierwsze, drugie i trzecie bardzo, bardzo dziękuję i przepraszam, że  pominęłam Ciebie w tych podziękowaniach na "gorąco". Może to winien brat tego starego Niemca z innego wątku ?, sama nie wiem. Najpewniej jednak roztargnienie i czytanie zawsze jednej z dwóch ostatnich wypowiedzi. Tak mi przykro i przyrzekam, że się to już więcej nie powtórzy. Będę bardziej się pilnowała. Wybacz i miej wyrozumienie dla mojego siwego łba i niskiego tempa pracy na klawiaturze.

Dziękuję również Ewie, która natychmiast na moją prośbę zareagowała przysyłając plan wynikowy.

Niestety ja jeszcze nie odezwałam się do Niny, która prosi o plan wynikowy. Mam nadzieję, że zdążę to zrobić dzisiaj. Dzięki Waszej pomocy mogę już pomagać innym.

Mam plany wynikowe z: matematyki od hani; chemii od Ewy; języka polskiego, chemii, matematyki oraz system oceniania od asi; dwa z matematyki od Marioli.

Czas tak szybko płynie, obowiązków też mam co nieco i wszystko odkładam na sobotę i niedzielę, sądząc, że nikomu przykrości tym nie zrobię.
Postaram się poprawić. Pozdrawiam            Grażyna

słonko19-09-2005 12:42:52   [#12]

prośba

o plan wynikowy z w-f dla gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalnej   

dziękuję w imieniu wielu...:)

Grażyna19-09-2005 16:32:29   [#13]
Plany wynikowe z wychowania fizycznego - polecam! http://www.wychowaniefizyczne.pl/

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]