Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Regulamin nagród dla n-li
strony: [ 1 ]
wiesia11-04-2005 09:19:12   [#01]
Otrzymałam projekt regulaminu  nagród dla nauczycieli  w którym m.in.  zapisano:
1. z wnioskiem o przyznanie nagrody burmistrza dla nauczyciela   może wystąpić: dyrektor, rada pedagogiczna, rada rodziców i zakładowe organizacje zw. zrzeszające nauczycieli
2. Z wnioskiem o przyznanie nagrody burmistrza dla  dyrektora wizytator KO, dyrektor ZEAS, rada pedagogiczna, rada rodziców.
3 Z wnioskiem o nagrode dyrektora może  wystąpic: rada pedagogiczna, rada rodziców, zwiazki zawodowe zrzeszajace nauczycieli  działajace w szkole.
Dalej zapisano, ze :
1. przyznanie nagrody burmistrza jest poprzedzone zaopiniowaniem kandydatów przez komisje wds. nagród w składzie : 2 przedstawicieli organu prowadzacego i 1 przedstawiciel zw. zaw. zrzeszajacych nauczycieli.
Przyznanie nagrody dyrektora wymaga uprzedniego zaopiniowania przez radę pedagogiczną i zakładową organizację zw.
Dalej dodano, że burmistrz ma prawo z własnej inicjatywy przyznać nagrodę.  
Wiem, ze wiele już napisano na ten temat na forum  ale z drugiej strony widziałam już wiele regulaminów opublikowanych w wojewódzkich dziennikach urzędowych (czyli zgodnych z prawem?). Zastanawiam się do  czego jesteśmy my dyrektorzy potrzebni chyba tylko do ponoszenia odpowiedzialności?
Spayk11-04-2005 10:48:27   [#02]

Jak to do czego?

ktoś te wnioski musi podpisać :-)

a tak poważnie to też się zastanawiałem czemu to się będzie dalej nazywało "nagroda dyrektora"?

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]