Forum OSKKO - wątek

TEMAT: regulamin
strony: [ 1 ]
Krystyna Jas06-04-2005 18:44:59   [#01]
Do tej pory nie mamy regulaminu wynagradzania (brak porozumienia między ZZ i organem prowadzącym )  Zgodnie z KN stary regulamin można było stosować do końca lutego - co dalej? Czy podobna sytuacja zdarzyła się jeszcze u kogoś?  Proszę o odpowiedż po piątku .
Krystyna Jas11-04-2005 20:16:48   [#02]
Do tej pory nie mamy regulaminu wynagradzania  ( brak porozumienia między ZZ i organem prowadzącym ) . Zgodnie z KN stary regulamin można było stosowć do końca lutego .Na razie wstrzymałam wypłatę  dodatków - co dalej ? Czy podobna sytuacja zdarzyła się jeszcze u kogoś ?
zgredek11-04-2005 20:20:22   [#03]
u mnie - ale wypłacam według starego i mam w nosie, czy dobrze, czy źle;-)
Krystyna Jas11-04-2005 21:26:57   [#04]
Dziękuję za odpowiedż . Ja niestety musiałam wstrzymać wypłatę dodatków  bo otrzymaliśmy pismo od Burmistrza z informacją ,że stary regulamin przestał obowiązywać. Nie wiem co dalej  KN nie reguluje tej kwestii.
Ajcila11-04-2005 23:08:53   [#05]
U nas zatwierdzono 1,5 tygodnia temu ale też wypłacałam wg. starego teraz się okazało, że dodatki wzrosły/super!!!/ i mają wyrównać od stycznia:-)))
zgredek11-04-2005 23:13:26   [#06]

Alu - Ty wyrównasz:-(

urzędniczka12-04-2005 10:14:13   [#07]
Moim zdaniem można tym faktem zainteresować nadzór  składając w związku ze złamaniem przepisów KN, w punkcie dotyczącym terminu uchwalenia regulaminu, skargę na radę gminy do wojewody (art. 229 KPA) . Jest jeszcze druga droga wynikająca z ustawy o samorządzie gminnym (art 101 i 101a): Każdy, czyj interes prawny lub uprawnienie zostały naruszone uchwałą lub zarządzeniem przez organ gminy w sprawie z zakresu administracji publicznej, może po bezskutecznym wezwaniu do usunięcia naruszenia- zaskażyć uchwałę do sądu administracyjnego. Przepis ten stosuje się odpowiednio, gdy organ gminy nie wykonuje czynności nakazanych prawem.
Gaba12-04-2005 10:19:41   [#08]

nasz został uchwalony w połowie marca, 31 marca było drugie czytanie... teraz jest u wojewody, ale dla mnie... wszelkich słuch po nim zaginął... - dowiedziałam się tyle z uchwały, że mój dodatek funkcyjny może wzrosnąć o całe 20zł i będzie wynosił najprawdopodobniej niebotyczną kwotę 460zł (najniższe widełki w mojej grupie) i ja była dziadem w szkole, takim dziadem pozostanę.

 

Ode mnie zarabiają nauczyciele lepiej. Każdy dyplomowany zarabia lepiej.

 

Brawo, tak drogie CK. Miasto kombinuj dalej.

 

Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie!

Ajcila12-04-2005 21:32:57   [#09]

zgredek

Jasne że wyrównam już dziś pisałam pisemko do ZEO:-)

A nie chwaląc się bo mi aż głupio po tym co gaba napisała:-( podnieśli nam dodatki funkcyjne o 100% huraaaa!!!

Maryśka212-04-2005 21:42:36   [#10]
Ajcila!! Nie bujasz?!
 
OP zagorączkował czy co? ;-)))
Ajcila12-04-2005 22:17:13   [#11]

Maryśka2

Nie bujam nie bujam:-)))))

Mamy super Burmistrza poprostu:-)

krystyna12-04-2005 22:57:45   [#12]

a o naszym regulaminie słuch zaginął - i całe szczęście, bo po tym wszystkim co organ tam powypisywał, a zwłaszcza co zrobił z nagrodą dyr. (pisałam o tym kiedyś...) - powinien zniknąć z powierzchni ziemi !

a poważnie, podsunęliśmy te bzdury naszemu wizytat., który postawił oczy w słup i ..........mogę tylko przypuszczać, że może to dzięki niemu biuro prawne wojewody dostało niezły kąsek !

W każdym razie dzisiaj dowiedziałam się, że regulaminu dalej nie ma i nie wiadomo kiedy będzie, może w maju...

tylko nie wiem, jak długo mogę stosować ten stary np. w odliczaniu nadliczbówek też były spore zmiany - a tu dziura prawna !

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]