Forum OSKKO - wątek

TEMAT: a kiedy to już nie anonim!!!!!
strony: [ 1 ]
bardu04-04-2005 17:38:03   [#01]
co zrobić? czekać na reakcję KO iOP bo ja otrzymałam do wiadomości - "o etyce i moralności" nauczyciela (to delikatnie napisałam w stosunku do treści jaką dostałam????? podpisane z imienia i nazwiska.
Gaba04-04-2005 18:28:26   [#02]

nigdy nie wiesz, czy osoba podpisana jest nia naprawdę, i czy taka osoba istnieje - zaproś na spotkanie i popros o dodatkowe wyjaśnienia i dowody zarzutów. Ciężar dowodu lezy na oskarżającym. Osoba, której winy sie nie udowodni, jest niewinna.

bardu04-04-2005 19:23:28   [#03]
ta osoba już była mówi to co napisała ale czy ja jako dyr mam prawo a nie chcę "prać " aż w takie rzeczy wchodzić. czy to nie sprawa dla innych nie umywam rąk bo to praca z dziećmi i to małymi ale to...
Gaba04-04-2005 19:27:29   [#04]
Wiesz, nie bardzo rozumiem o co chodzi. Napisz jaśniej, albo prościej, jakoś mi się myśli okropnie... od paru dni boli mnie głowa.
AnJa04-04-2005 19:28:44   [#05]
Jęśli dostałaś coś podpisanego reagować musisz - bo i musisz odpowiedzieć.

Spróbuj wyjaśnić, jeśli przestępstwo zawiadom odpowiednie organy.

Nie chce żadnych informacji więcej (bo i nie miejsce tutaj na nie), ale to co napisałaś to za mało: etyka i moralność to i łapówa od rodzica i zdradzanie współmałżonka - a każdym z tych 2 przypadków rola dyrektora jest jakby inna.
bardu04-04-2005 20:08:59   [#06]
zdaję sobie sprawę , że nie czas odpowiedni  ale jest napisane to co AnJa   ujął  może nie łapówka ale pieniądze i ....   mnie boli głowa z nadmiaru  treści tego listu
Gaba05-04-2005 04:09:19   [#07]

1. Jeżeli to przestęptswo - to idź do prokuratury z tym. Słusznie.

2. Oszczędzisz sobie mnóstwo czasu i przykrej zabawy w dochdozenie, a na końcu zostaniesz ty współwinna.

3. Ciężar dowodu ciązy na oskarżającym, więc jeżeli on oskarża o przestępstwo nauczyciela, jego będzie brała pod lupę porkurattura. Ty będziesz tam także, czy nie zaniechałeś, czy nie tuszowałeś, itp.

- nie uruchamiaj żadnych pracowniczych procedur, tylko ci namieszają i pozwolą ukryć dowody.

 

Trzymaj się.

 

Chwasty trzeba wyrywać, obrażają Twoją szkołę, dzieci, rodziców i całą oświatę.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]