Forum OSKKO - wątek

TEMAT: SPRAWDZIAN w KLASIE VI
strony: [ 1 ]
pbukowy04-04-2005 13:33:34   [#01]
Mam pytanko wyczytałem w internecie ze laureaci i finaliści z konkursów przedmiotowych są zwolnieni ze sprawdzianu w kl. VI czy to prawda - bo wydaje mi sie ze tylku laureaci
beera04-04-2005 13:37:38   [#02]

w procedurach:

laureaci/finaliści konkursów przedmiotowych
Roman K04-04-2005 14:16:58   [#03]

laureaci konkursów na szczeblu wojewódzkim,

finaliści i laureaci olimpiad o zasięgu ogólnokrajowym

Roman_K

Spayk04-04-2005 16:15:04   [#04]
jeśli na zaświadczeniu jest napisane laureat etapu konkursu to nie wystarczy że jest laureatem wojewódzkiego. Musi to byś ostatni etap nie ważne czy wojewódzki czy centralny (informacja z dnia dzisiejszego z OKE) dla mnie to jest lekko chore
jurkoz04-04-2005 21:42:21   [#05]

rozp. z 7 wrzesnia 2004

§ 36.

1. Laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych oraz laureaci konkursów przedmiotowych o zasięgu wojewódzkim lub ponadwojewódzkim z zakresu jednego z grupy przedmiotów objętych sprawdzianem lub egzaminem gimnazjalnym, są zwolnieni odpowiednio ze sprawdzianu lub odpowiedniej części egzaminu gimnazjalnego, na podstawie zaświadczenia stwierdzającego uzyskanie tytułu odpowiednio laureata lub finalisty. Zaświadczenie przedkłada się przewodniczącemu szkolnego zespołu egzaminacyjnego, o którym mowa w § 37 ust. 1.

2. Zwolnienie ze sprawdzianu lub z części egzaminu gimnazjalnego jest równoznaczne z uzyskaniem ze sprawdzianu lub odpowiedniej części egzaminu gimnazjalnego najwyższego wyniku.

wg tego zapisu laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych a konkursów przedmiotowych tylko finaliści są zwolnieni. Olimpiada to nie to samo co konkurs.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]