Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Pomocy
strony: [ 1 ]
MarcinPWSZWALBRZYCH31-03-2005 00:04:26   [#01]

Witam

Juz niedlugo stane na obronie mojej pracy licencjackiej :) To moment w którym również bede musiał podjac decyzje dotyczaca pracy zawodowej ... Mam problem z ktorym zwracam sie do WAS Prosze o hmm moze jakies podpowiedzi, akty prawne bo wiem, ze znacie sie na tym co robicie i mam taka nadzieje pomozecie jeszcze "zielonemu" w tych sprawch studentowi?

W tym roku bede posiadal tytul licencjata - pedagogika opiekunczo wychowawcza z suplementem gimnastyka korekcyjno - kompensacyjna Dodatkowo rowniez bede posiadal tytul instruktora sportu i pilki siatkowej Kontynuować bede nauke na drugim roku pedagogiki z socjoterapia Zamierzam rowniez rozpoczac studia mgr na kierunku terapia pedagogiczna lub resocjalizacja i poradnictwo rodzinne a takze rozpoczac podyplomowe studia w zakresie wychowania fizycznego ... Jesli mi sie uda chcialbym rowniez rozpoczac studia licencjackie w zakresie psychologii niedostosowania spolecznego

Prosze Was o pomoc Gdzie moge szukac pracy z tym wyksztalceniem - planami :) Pozdrawiam

agabu31-03-2005 11:06:26   [#02]

Praca

Napisz do mnie na priva.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]