Forum OSKKO - wątek

TEMAT: jak postapić?
strony: [ 1 ]
bardu30-03-2005 19:40:51   [#01]
przy kontroli dokumentacji wyszło mi , ze nauczyciel od listopada nie prowadzi dziennika ZDW, w "rozmowie " wyszło zapomniałam ale ...zajęcia były jak twierdzi n-l, poprosiłam o prace dzieci ale nie doczekałam się bo rekolekcje i  2tyg zwolnienia  powtórnie wzięłam dokumentację i cóż po moim wpisie o braku  pojawiły się tematy , obecności i tez nie wszystkie ma problemy ale to nie upoważnia do takiego postępowania i co odpowiecie?
Marek Pleśniar30-03-2005 20:11:36   [#02]

generalnie nalezy ukarać ale... jest ale;-)

i dyrekcja i nauczyciel winni - bo pańskie oko konia przez dwa kwartały nie tuczyło:-)

ponieważ to od listopada pierwsza kontrola - która wykazała nieprawidłowości, możesz (ale nie musisz tak) po prostu wyznaczyć następną kontrolę i ją przeprowadzić.

to da Wam opcję zerową i pozwoli na ukaranie (ewentualne) niedbalucha z KP. A może się poprawi mając tę perspektywę i nic takiego nie zajdzie?

ale to moje zdanie:-)

bardu30-03-2005 20:11:58   [#03]
po to pytam bo już po pobycie na forum wiem jak to napisała magosia, że co nagle  nie zawsze dobrze myślę nad tym od paru dni i nie wiem gdybym jeszcze mogła powiedziec jak aleksandra dobry nauczyciel raz zawinił  a ja niestety tak rzec nie mogę.
bardu30-03-2005 20:16:00   [#04]
ten dziennik nie zawsze był w odpowiednim miejscu dzienniki raczej raz w miesiącu czasami dwa  sprawdzam , a to niewypał nauczyciel niby 20 lat stażu , miała najpierw pokazać wytwory i prace uczniów  a ona zaczęła uzupełniać  , kontrola była w styczniu  w lutym ferie wpisy w marcu  nieobecność w marcu.
Marek Pleśniar30-03-2005 20:24:20   [#05]

aha

hmm.. no musisz to jakoś wypośrodkować, ocenić sama ciężar win. Warto na spokojnie i po dyskusji, choćby na forum:-) Dobrze robi.

Jeśłi kontrola w styczniu to wycofuję gadanie o 2 kwartałach;-))

No ale jak jest obecnie? Zaprowadzone wszystko na czysto?? Nie mówisz nic o karze, więc chyba nie bardzo o niej myślisz:-)

No to sprawdź teraz a potem znów i jak czegoś zabraknie - nie zapłać za zajęcia. Od razu przejdzie bałagan;-)

No i chyba (to już o RWD piszę) musisz zrobić tam hospitację. Niezapowiedzianą, 15 minut wystarczy. Bo jak z tego wyjdzie afera to jak udowodnisz wzmożenie nadzoru? Oraz to, że zajęcia generalnie się odbywają. No bo mogło ich nie być przecież.

Marek Pleśniar30-03-2005 20:24:43   [#06]
to lepsza kara ta hospitacja od kary pieniężnej;-)
bardu31-03-2005 07:02:00   [#07]
dzięki Marku

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]