Forum OSKKO - wątek

TEMAT: powierzchnia sprzątania
strony: [ 1 ]
jolado29-03-2005 10:18:18   [#01]
Wiem, że nie ma (?) już norm na powierzchnię do sprzątania, przypadajaca na 1 sprzątaczkę, ale muszę przygotować projekt arkusza organizacyjnego do nowej szkoły, gdzie jest 2 400 m2 do utrzymania w czystości. Połowa to korytarze i jadalnia (płytki), reszta gabinety (wykładzina). Ile sprzątaczek zaplanować? Pan wójt uważa, że 2 panie (!) wystarczą, bo kupi się „maszynę”. Co radzicie (poza zmianą pana wójta, oczywiście…)?
AnJa29-03-2005 10:30:29   [#02]
Maszyny(dobra rzecz) nie załatwią toalet i ścian, które w szkole zmuwa sie mniej więcej co tydzień.

Zależy też jakie sa godziny pracy szkoły i ile dzni szkoła pracuje w tygodniu.

Jesli sprzątaczki będa tylko po południu - powinno wystarczyć. Jeśli będziesz jednak chciała, aby 1 była od rana ( a powinna być) no to nie da rady.
rzewa29-03-2005 12:34:55   [#03]

radę to da...

U mnie na ciut większą powierzcnię jest 2 etaty.

Jedna jest rano - od 7 do 15, a druga od 12 do 20 i nie mam maszyny... :-(

Ale szkoła ma tylko 1 zmianę - lekcje kończą się o 13-14, a potem to tylko SKS-y i zajęcia pozalekcyjne.

Aaaa i jeszcze okna mam rozkręcane (choć czasem terudno tego dokonać i gorzej jest to potem skręcić) i 2 razy w roku myte (przez te panie własnie :-)).

herbatka29-03-2005 16:41:39   [#04]
 u nas przyjmuje się średnią na sprzątaczkę na 1 etat 800 m powierzchni do sprzątania
jolado31-03-2005 07:29:05   [#05]

dzieki,

wiedziałam, że mogę na was liczyć. Pójdę dziś na spotkanie z wójtem uzbrojona w konkrety.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]