Forum OSKKO - wątek

TEMAT: znowu.. czyli konsultowanie z ZZ arkusza organizacji
strony: [ 1 ]
Jacek25-03-2005 15:11:48   [#01]

Szanowni Państwo Dyrektorzy

     Komisja NSZZ "Solidarność"....... uprzejmie przypomina, że zgodnie z art. 28 ustawy o związkach zawodowych oraz zaleceniem ........ Kuratora Oświaty z 2004r. spoczywa na Państwu obowiązek udostepniania arkusza organizacyjnego do wglądu związkom zawodowym działającym na w państwa szkołach, zanim trafi on do Wydziału Edukacji.

     Ponadto, wszystkie zmiany w arkuszu wprowadzone do 31 sierpnia również podlegają konsultacji ze związkami zawodowymi.

     Jednocześnie przypominamy i uprzejmie prosimy o przesyłanie wykazów nauczycieli, którzy nie będą zatrudnieni oraz nauczycieli, którzy nie będą mogli byc zatrudnieni w pełnym wymiarze czasu pracy od 1.09.2005r.

 

i cóż odpowiedzieć:

ad.1 brak podstaw prawnych, proszę o wskazanie.

ad.2 brak podstaw prawnych, proszę o wskazanie.

ad.3 brak podstaw prawnych, proszę o wskazanie.

u Was też tak się zaczeło

:-))

Jacek25-03-2005 15:14:11   [#02]

:-))

"działającym w państwa szkołach"   na   to oni juz działają :-))
Marek Pleśniar25-03-2005 19:14:59   [#03]
;-)
wladyslaw25-03-2005 20:24:43   [#04]
znowu ZZ  :-)))
Marek Pleśniar25-03-2005 20:30:11   [#05]
bez zz świat byłby nudny;-)
Gaba26-03-2005 06:10:47   [#06]

ja jestem "cieszona" innym zdaniem...

Jednocześnie przypominamy i uprzejmie prosimy o przesyłanie wykazów nauczycieli...

 

Jednocześnie przypomina się dyrektorom... - ale o czym.

Czasownik przypominać wymaga dopełnienia (przypominać o...). Doskonała jest też konstrukcja tego zdania współrzędnego, gdzie zastosowano (3 os. + się) konstrukcję bezosobową... - kto więc przypomina i o czym?

a w kontekście "uprzejmie prosimy" - staje się ta wybpowiedź już kabaretem. Dowipnie pobrzmiewa owo "uprzejmie".

wladyslaw26-03-2005 10:17:36   [#07]

udostepniania arkusza   tzn. jak beda  chcialy ZZ to przyjda zobaczyc i ja im uprzejmie udostepniam, natomiast nie bardzo widze w ART.28 ze musze caly arkusz pokazac ,

Art. 28. Pracodawca jest obowiązany udzielić na żądanie związku zawodowego informacji niezbędnych do prowadzenia działalności związkowej, w szczególności informacji dotyczących warunków pracy i zasad wynagradzania

[#05], [#06], jestem tego samego zdania,

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]